Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? (/Temat-Czy-w-tle-dziala-niechciane-oprogramowanie-156216)



Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? - ilak - 08-05-2018 17:21

Witam.
Czy ktoś może mi polecić program na Winde, który sprawdzi czy w użytkowanym przeze mnie programie nie działa jakieś niechciane inne oprogramowanie w stylu koparka kryptowalut itp?
Ściągnąłem pewien program z obecnego forum. Działa, ale trochę zastanawia mnie chęć użytkownia do dzielenia się " od tak" programami. Kiedyś się już tak przejechałem Wink
Dzięki !


RE: Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? - TheKing - 08-05-2018 18:21

ESET NOD32 tylko upewnij się, że w ustawieniach masz "wykrywaj potencjalnie niebezpieczne aplikacje". Koparki i inne takie powinno wykryć.


Jeżeli to za mało to poszukaj jakiegoś forum (np. dobreprogramy) i w dziale bezpieczeństwo powinien być temat o skanowaniu komputera. Robisz skan, wrzucasz na forum i specjaliści Ci sprawdzają.


RE: Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? - rachman - 08-05-2018 19:06

Obecnie nawet zwykły avast wykrywa takie myki więc... Spr czy procek lub karta nie jest obciążona za bardzo gdy nic nie robisz.


RE: Czy w tle działa niechciane oprogramowanie? - Hoolig4n - 08-05-2018 21:45

Raz, że większość antywirusów to wkrywa. Dwa, że raczej nie ten dział Big Grin