Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy afiliacyjne czy warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy afiliacyjne czy warto (/Temat-Programy-afiliacyjne-czy-warto-156203)

Strony: 1 2


Programy afiliacyjne czy warto - KJmlw - 07-05-2018 19:14

Witajcie, mam pytanie czy w programach typu m2m i ebroker lub jakichś innych mogę dorobić kilka stówek miesięcznie??

Chodzi mi o moja pracę którą włożę w promocje ewentualną, ale nie chce tworzyć filmów na YT namawiających do współpracy ze mną, nie chce tworzyć jakichś list mailingowych żeby zarzucać ludzi motywującymi mailami typu " ty też możesz zarobić 1000 zł w kilka godzin". Nie chce być jakimś biznes liderem tylko chce ciężką praca dorobić do pensji.

Czy jest to w ogóle gra warta świeczki czy te programy działają tylko po to aby tworzyć grupy i z nich wyciskać każdy grosz czy da się uczciwie zarobić???

Jeśli jest jakaś osoba która mogła by ze mną porozmawiać na priv proszę o kontakt.


RE: Programy afiliacyjne czy warto - radek0389 - 07-05-2018 19:29

Nie chcesz działać na YT - ok, nie chcesz tworzyć list mailingowych - ok. Chcesz ciężko pracować... ale co dla ciebie oznacza ciężka praca? Jak chcesz wyłapywać ruch na swoją stronę, link afiliacyjny?


RE: Programy afiliacyjne czy warto - dominikstawniak - 07-05-2018 20:19

Dokładnie to na tym polega, robisz stronę, kanał na Youtube czy fan page na Facebooku i wywołujesz ruch. Większość osób wyciska z tego zbyt wiele wciskając jakieś magiczne nauki na temat zarabiania od 1000 zł do 20 000 zł miesięcznie, a jak założysz 6 kont z jego polecenia (on zgarnia ponad 400 zł) to się nie odzywa i masz na 5 takich osobach pensję miesięczną czasem w parę godzin.


RE: Programy afiliacyjne czy warto - rachman - 07-05-2018 20:50

Bzdura. Te programy powstały by promować produkty a nie samą budowę sieci. Budowa sieci to dodatek a wiele praktyk stosowanych przez tych naganiaczy jest niezgodna z regulaminami programów.
Chcesz zarabiać promując produkty finansowe lub jakikolwiek inne to w dziale poradników masz mój poradnik za free jak zarabiać uczciwie w ten sposób. Może coś się dowiesz ciekawego.

edit:
Link do poradnika http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753


RE: Programy afiliacyjne czy warto - KJmlw - 08-05-2018 04:38

Może źle napisałem mogę nagrywać na YT i tworzyć listy, ale nie w celu naciągania na zakładanie kont tylko ewentualnie dla budowania prawdziwej grupy partnerskiej,


RE: Programy afiliacyjne czy warto - TheKing - 08-05-2018 07:34

Ale o jakim naciąganiu Ty mówisz? Promujesz jakiś program z M2M np. kredyt hipoteczny, czyli zachęcasz osoby zainteresowane kredytem do rejestracji z Twojego polecenia.


RE: Programy afiliacyjne czy warto - wrzochal11 - 08-05-2018 10:51

Celem działania w tego typu programach jest promowanie produktów zapisanych tam reklamodawców. Metody promocji są zależne od Ciebie. Tutaj płacone jest nie za samo promowanie, tylko za skuteczność tego promowania. Czyli za efekt Twojej pracy.
To w jaki sposób będziesz promował produkty zależy od Ciebie - niestety wiele osób PODSTĘPEM zmusza ludzi np. do zakładania kont, które nawet nie są do końca darmowe. W zasadzie to z każdego z produktów możesz skorzystać samodzielnie. Możesz też polecać produkty działając w sferze OFFLINE. Działając w Internecie to najlepiej mieć swoją stronę i tam promować, oczywiście z głową. Jako kanały docierania do ludzi można używać również takich miejsc jak: listy mailingowe, YT, instagram, FB, fora dyskusyjne, itd. To już wszystko zależy jakie produkty chcesz promować. Każdy produkt ma swojego odbiorce i Twoim celem jest trafienie do niego.

Można budować też i swoje struktury w niektórych sieciach afiliacyjnych, tam możesz uzyskiwać % od zarobków swoich partnerów, ale żeby oni zarobili to muszą też skutecznie polecać produkty..


RE: Programy afiliacyjne czy warto - rachman - 08-05-2018 11:20

(08-05-2018 04:38)KJmlw napisał(a):  Może źle napisałem mogę nagrywać na YT i tworzyć listy, ale nie w celu naciągania na zakładanie kont tylko ewentualnie dla budowania prawdziwej grupy partnerskiej,

Możesz polecać produkty lub budować sieć tylko sposób w jaki to robisz jest ważny - nie ma dowolności wbrew temu co wielu sądzi. Każdy produkt może mieć osobne dodatkowe warunki, budowa sieci także nie oznacza dzikiego zachodu... Np. ruch motywowany jest w większości firm zakazany.
Działając zgodnie z regulaminem nikogo nie naciągasz.


RE: Programy afiliacyjne czy warto - Assasinoo - 08-05-2018 11:40

Moim zdaniem nie warto się w to bawić, tylko praca fizyczna.


RE: Programy afiliacyjne czy warto - KJmlw - 08-05-2018 17:52

Właśnie chodzi mi oto czy nie budując sieci partnerów/ subagentów tylko polecając produkty i inne usługi "solo" da się zarobić w tych programach?