Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Koszulka Z-list - Pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Koszulka Z-list - Pytanie (/Temat-Rozwiazane-Koszulka-Z-list-Pytanie-1562)



[Rozwiązane]Koszulka Z-list - Pytanie - oskar2222 - 08-02-2010 18:15

Mam takie pytanie czy wysyłkę koszulki z-list mozna sledziec przez ups ?


RE: Koszulka Z-list - Pytanie - cpr - 08-02-2010 18:38

(08-02-2010 18:15)oskar2222 napisał(a):  Mam takie pytanie czy wysyłkę koszulki z-list mozna sledziec przez ups ?

Nie wiem czy Ci wiadomo, ale one wysyłane są pocztą więc jak chcesz to śledzić?


RE: Koszulka Z-list - Pytanie - MareKSG - 08-02-2010 21:29

Ja mam inne pytanie dotyczące koszulki... Czy miał ktoś sytuację, gdy ktoś z lockerz napisał o uzupełnienie danych w celu wysłania koszulki? Czy dostaliście potem potwierdzenie zostania Z-listem czy ta wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych można traktować jako potwierdzenie i koszulka została wysłana?



RE: Koszulka Z-list - Pytanie - oskar2222 - 09-02-2010 08:54

Duzo osób dostało taki email no i trzeba czekac od 3 do 5 dni roboczych jak wyslą potwierdzenie.Potem jak masz
wszystko dobrze uzupełnione to ci wysylaja email z potwierdzeniem.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Koszulka Z-list - Pytanie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.