Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zależy ban na youtubie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Od czego zależy ban na youtubie? (/Temat-Od-czego-zalezy-ban-na-youtubie-156185)



Od czego zależy ban na youtubie? - JustinTime - 06-05-2018 19:22

Witam, wchodzę w świat ogads i ruszam z promocją hacków do gier mobilnych. Wszystko fajnie zmajstrowałem identyczne filmiki jak u innych. Od razu zacząłem sypać lajki około 20-30 i po chwili blokada.. Ktoś co się do tego przyczynia? Może link w opisie lub tagi w opisie? Prosze o pomoc pozdrawiam

Może robić wszystko na spokojnie tzn link w komentarzu, bez tagów i wgl


RE: Od czego zależy ban na youtubie? - Ratchet - 06-05-2018 19:30

Może zbyt popularna nisza?


RE: Od czego zależy ban na youtubie? - JustinTime - 06-05-2018 19:31

Bardzo popularna bo dopiero zaczynam ale wpadło mi coś tam już ale film usuneli. Nie wiem czy to przez link w opisie bo widzę że inni dają w komentarzach. Spróbuje i tak


RE: Od czego zależy ban na youtubie? - Scoobyx - 06-05-2018 19:41

Opcje są dwie, albo jakiś tag/słowo z black listy youtube'a albo ktoś mocno flaguje nowe filmiki dotyczące twojej niszy.
Musisz testować co przechodzi, a co nie.


RE: Od czego zależy ban na youtubie? - hosezbsk - 06-05-2018 20:06

Od konkurencji co niektórzy potrafią zgłaszać filmy z kilku kont Smile