Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dla niepełnosprawnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca dla niepełnosprawnego (/Temat-Praca-dla-niepelnosprawnego-156169)



Praca dla niepełnosprawnego - DanielW - 05-05-2018 00:43

Witam, jestem niepełnosprawny od urodzenia. Nigdy nie pracowałem.

Chciałbym się dowiedzieć za co się zabrać, aby mieć bezpieczny zarobek? Byłbym w stanie poświęcić 4 godziny dziennie (na tyle ma siłę). Ile byłbym w stanie zarobić?

Mam na koncie dzięki rodzicom dosyć sporą kwotę jeżeli to ma znaczenie.

Podkreślam, że NIE interesują ryzykowne opcje. No i chciałbym wiedzieć czy da się to wszystko załatwić tak aby w razie czego US się nie doczepił. Mam wystarczająco dużo problemów i nie chcę robić sobie następnych.


RE: Praca dla niepełnosprawnego - krucihegot1 - 05-05-2018 01:36

jak nie przekroczysz kwoty wolnej od podatku to US się nie doczepi. Może na sam początek zaczniesz od MyPay + wypełnianie ankiet? Milionów na tym nie zbijesz ale zobaczysz z czym się je zarabianie w necie. Nie ma co się rzucać od razu na głęboką wodę.


RE: Praca dla niepełnosprawnego - rachman - 05-05-2018 01:43

Cytat:jak nie przekroczysz kwoty wolnej od podatku to US się nie doczepi
Serio myślisz że to jest wyznacznik dla nich czy łapać czy nie???

Poczytaj poradniki, dzienniki innych osób i pomyśl co by Ci się podobało. Wtedy można myśleć dalej.


RE: Praca dla niepełnosprawnego - Hybrid1990 - 05-05-2018 06:39

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.