Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny (/Temat-Sposoby-na-zarabianie-dla-dziewczyny-156151)

Strony: 1 2 3


Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - matek2204 - 03-05-2018 20:38

Witajcie! Osobiście zarabiam już trochę w necie (suby, ppa, ppi itp.) ale moja dziewczyna wpadła na myśl taką że też by chciała zarobić co nie co w necie Smile Pomóżcie mi bo nie mam pomysłu co dla niej byłoby najlepsze na początek? Pozdro!


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - Hybrid1990 - 03-05-2018 20:43

Może tutaj sobie da rady? : https://bit.ly/2nO2dE3









// /


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - ggusiaja - 03-05-2018 20:43

Może ankiety, reklamy, płatne zadania, polecanie stron, sklepów.


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - RS6 - 03-05-2018 20:50

(03-05-2018 20:43)Hybrid1990 napisał(a):  Może tutaj sobie da rady? : https://bit.ly/2nO2dE3









//

Nie musisz pokazywać za co dostałeś Super Moderatora


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - matek2204 - 03-05-2018 20:51

(03-05-2018 20:43)Hybrid1990 napisał(a):  Może tutaj sobie da rady? : https://bit.ly/2nO2dE3

hmm... Twoja matka ile na tym dziennie wyciąga kasy? i no... czegoś jeszcze Smile


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - patttson - 03-05-2018 20:55

imo nie ma co dyskryminować kobiet, że sobie nie poradzą w ppi czy subach Big Grin Pokazywałeś jej na czym Ty zarabiasz, jak się do tego odniosła? Wszystkiego można ją nauczyć, a jeśli nie, to może pójść w jakieś blogi/affiliacje kosmetykowe itp, jak to dziewczyny Big Grin


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - matek2204 - 03-05-2018 20:57

(03-05-2018 20:55)patttson napisał(a):  imo nie ma co dyskryminować kobiet, że sobie nie poradzą w ppi czy subach Big Grin Pokazywałeś jej na czym Ty zarabiasz, jak się do tego odniosła? Wszystkiego można ją nauczyć, a jeśli nie, to może pójść w jakieś blogi/affiliacje kosmetykowe itp, jak to dziewczyny Big Grin

Oczywiście że pokazałem Big Grin Dla niej trochę to czarna magia tzn. same przygotowanie niszy itp. ale zdobywanie ruchu już lepiej jej wychodzi Smile Coś właśnie chciałem pomyśleć nad jakimiś kosmetykami itp. bo to byłoby dla niej najprzyjemniejsze bo nie chcę żeby po tygodniu się znudziła czymś co nie by jej nie pasowało. Chociaż sam wiem że nie ma wybrzydzania i trzeba brać co jest dobre itp. ale wiadomo jak to bywa Smile


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - patttson - 03-05-2018 20:59

Ja mam podobny problem w sumie, mi się wydaje, że to kwestia przekonania ich do zaczęcia, bo kto jak zaczynał to nie patrzył na to wszystko tak samo jak one Tongue


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - matek2204 - 03-05-2018 21:04

(03-05-2018 20:59)patttson napisał(a):  Ja mam podobny problem w sumie, mi się wydaje, że to kwestia przekonania ich do zaczęcia, bo kto jak zaczynał to nie patrzył na to wszystko tak samo jak one Tongue

Dokładnie Smile Postaram się jeszcze coś wskórać i spróbujemy Smile Ale jak ktoś ma jakieś propozycje jeszcze to chętnie Smile Dzięki za odpowiedzi!


RE: Sposoby na zarabianie dla dziewczyny - TheKing - 03-05-2018 21:05

Jak zna się na kosmetykach itp. to jakiś blog, może kanał na yt + udzielanie się na jakiś forach/grupach. Ogólnie budowanie grupy odbiorców, a później promocja jakiś produktów.


Wgl nie wiem za co ten hejt na Hybrida. Po przeczytaniu tytułu też miałem takie odczucie. Praktycznie 99% sposobów zarobku przez internet jest do ogarnięcia przez każdego człowieka, nawet kobiety Jerk2