Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiana psc na realną walutę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zamiana psc na realną walutę (/Temat-Zamiana-psc-na-realna-walute-156145)

Strony: 1 2


Zamiana psc na realną walutę - Roxron - 03-05-2018 11:49

Z góry przepraszam jeśli ten temat powinien być w innym dziale, ale ten wydał mi się najbardziej odpowiedni.

Mam pytanie dotyczące zamiany psc np. na paypal lub bezpośrednio do konta bankowego. Chodzi mi dokładnie o serwisy typu dogry w których nie ma możliwości wypłaty gotówki, a jedynie odebranie nagród takich jak np. psc. Znacie jakiś sposób za pomocą którego zamienię psc tak, aby mógł te pieniądze wypłacić? Przeczytam każdą propozycję. Wiem że jest to możliwe, gdyż kiedyś coś takiego robiłem, ale chcę jak najmniej stracić na takiej wymianie.


RE: Zamiana psc na realną walutę - mrpabl058 - 03-05-2018 12:17

Zakłady bukmacherskie totolotek, ewentualnie fortuna (skrill-> fortuna, niewielka prowizja) i potem wypłata na konto bankowe. Dla niepoznaki warto obstawić jeszcze jakiegoś "pewniaka", co by się nikt nie przyczepił, że pierzesz pieniądze Big Grin


RE: Zamiana psc na realną walutę - Duxone00 - 03-05-2018 13:20

na skrill masz opcję wpłaty przez psc tyle że prowizja od wpłaty 7,5% jest następnie mając np kartę prepaid od skrill możesz wypłacić w bankomacie ewentualnie w skrill skorzystać z tej opcji "Wysyłaj z kart bezpośrednio do banków i do portfeli mobilnych" i wpłacić od razu na konto bankowe.

następna opcja to wystawienie na allegro aukcji jak masz psc o wartości 100zł wystawiasz standardowo za 110zł


RE: Zamiana psc na realną walutę - Roxron - 03-05-2018 13:47

Nigdy się w bukmacherke nie bawiłem, ale znaleźć jakiegoś pewniaka chyba nie będzie trudno.

A jeżeli nie mam karty prepaid od skrill mogę wypłacić normalnie do banku? Albo wyrobić tą kartę? Jakie koszty?


RE: Zamiana psc na realną walutę - xmaniek6 - 03-05-2018 13:47

jak wyżej skrill
możesz też zablokować kod psc pin'em i aby odblokować trzeba podać konto bankowe
$ idą do 7 dni , ale z tego co wiem idzie 100% psc


RE: Zamiana psc na realną walutę - Magiczny. - 03-05-2018 17:55

(03-05-2018 13:47)Roxron napisał(a):  Nigdy się w bukmacherke nie bawiłem, ale znaleźć jakiegoś pewniaka chyba nie będzie trudno.

A jeżeli nie mam karty prepaid od skrill mogę wypłacić normalnie do banku? Albo wyrobić tą kartę? Jakie koszty?

trzeba wyrobić kartę koszty są podane na stronie


RE: Zamiana psc na realną walutę - Chandler_ - 03-05-2018 19:28

10 euro wyrobienie plus 10 euro rocznie za utrzymanie karty, to zależy jakie kwoty chcesz wymienić i z jaką częstotliwością. Na forum masz dział transfery gotówki i ktoś na pewno Ci wymieni psc na bank/PayPal no ale mówię zależy od kwot.


RE: Zamiana psc na realną walutę - Roxron - 04-05-2018 12:26

W takim razie karta będzie nieopłacalna, gdyż jest to raczej kilku razowa akcja na krótki okres.

Z tego co widzę na skrillu jest możliwość wypłaty do banku ale trzeba się liczyć z opłatą około 20zł, chociaż wyświetlił mi się komunikat że do lipca opłata wynosi 0%. Ktoś może to potwierdzić czy chodzi o coś innego?


RE: Zamiana psc na realną walutę - banipunz - 04-05-2018 14:28

Rownie dobrze mozesz zalozyc temat na forum w dziale "Transfery gotowki" czy tez "Sprzedam". Niejednokrotnie wymienialem tutaj psc za 90% jego wartosci wiec ty rowniez nie powinienes miec z tym problemu Smile


RE: Zamiana psc na realną walutę - Roxron - 04-05-2018 23:28

To chyba będzie najlepsza opcja Smile

Dzięki za odpowiedzi.