Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB problem z FPami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB problem z FPami (/Temat-FB-problem-z-FPami-156134)



FB problem z FPami - artzarab - 02-05-2018 11:11

Witam,

Od dziś pojawił mi się problem ze swoimi FP. Od dzisiejszego rana nie mogę wstawiać postów na swoich fanpagach. Wogóle nie ma okienka w którym piszemy lub wstawiamy grafikę hmmm. Pierwszy raz coś takiego widzę. Role na stronie są ustawione ok. Na kocie prywatnym mogę postować, w swoich grupach również.
Czy ktoś się spotkał kiedyś z takimi akcjami?

Proszę o wszelkie info lub linki do artykułów które wyjaśnią mi problem. Dziękuję z góry.


RE: FB problem z FPami - antykt - 02-05-2018 11:16

u mnie wszystko działa ok może masz bloka na jakieś funkcje


RE: FB problem z FPami - artzarab - 02-05-2018 11:23

Być może, kilka dni załapałem na jedym FP cichego bana (zasięgi spadły do zera), więc muszę poczekać, ale z takimi akcjami to spotkałem się pierwszy raz Rolleyes
Czy ktoś kiedyś coś już takiego załapał i wie ile to może potrwać? Cichy ban mam już drugi raz, pierwszy trwał tydzień, drugi dwa tygodnie....ciekawe ile będzie trwał trzeci (ten który mam teraz) i to paskudztwo z brakiem postowania Sad

Oki rozkminiłem, albo jakiś błąd albo faktycznie złapałem bana. Na telefonie mogę postować na FP normalnie, więc przełączyłem przeglądarkę w tryb mobilny i postowanie wróciło. Zobaczymy czy na stałe.


RE: FB problem z FPami - Squnek - 02-05-2018 13:40

Dziwne. Sprawdź czy przez mobilnego fb też masz to samo.


FB problem z FPami - mikokuba1 - 02-05-2018 22:26

Były dzisiaj problemy z techniczne z dodawaniem postów na fb.
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2018/18/facebook-ma-problemy-jest-duza-awaria-i-nie-mozna-publikowac-postow.aspx

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka