Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór opon letnich do samochodu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wybór opon letnich do samochodu. (/Temat-Wybor-opon-letnich-do-samochodu-156090)



Wybór opon letnich do samochodu. - Artinesse - 28-04-2018 18:29

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem opon letnich. Nie wiem, które wydają się lepsze. Aktualnie mam zimowe Bridgestone Blizzak (215 / 45 R17 91V).


RE: Wybór opon letnich do samochodu. - Szczodry23 - 28-04-2018 19:46

Wybierz mądrze, życzę wszystkiego dobrego


RE: Wybór opon letnich do samochodu. - Hoolig4n - 29-04-2018 01:15

(28-04-2018 19:46)Szczodry23 napisał(a):  Wybierz mądrze, życzę wszystkiego dobrego

Aż się prosi o konkretnego warna...

Ja w beemce mam Hankooki, model Ventus S1 Evo2 k-119. (235/45R17) Kleją bardzo dobrze, zarówno na suchej nawierzchni jak i po deszczu. Ludzie narzekają na hankooki, bo są podobno dosyć głośne, ale ja tego nie doświadczyłem Big Grin Generalnie polecam Smile Unikaj Continentali- ta marka ostatnio bardzo się zepsuła Sad


RE: Wybór opon letnich do samochodu. - Szaman1644 - 29-04-2018 07:43

Na twoim miejscu brałbym Bridgestone Smile Wszystkie podstawowe wartości opony mają takie same, równią się właściwie tylko głośnością. Sam od siebie mogę polecić, ponieważ jeździłem na oponach tej firmy. Teraz używam Michelina.


RE: Wybór opon letnich do samochodu. - Artinesse - 29-04-2018 16:22

Zdecyduję się na Bridgestony. Z swoich obecnych jestem zadowolona to i na lato sprawie sobie także z tej samej firmy Wink. Dzięki za porady.


Wybór opon letnich do samochodu. - Artinesse - 29-04-2018 20:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.