Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eNTAsystem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eNTAsystem (/Temat-eNTAsystem-156071)



eNTAsystem - xxx501xxx - 26-04-2018 23:40

Enta system – Bardzo prosty system marketingowy.
[Obrazek: news4.png]
System dzięki którym zarabiasz robiąc zakupy w sklepach.
Powstał po to, aby każda polska rodzina mogła zarabiać na czymś co i tak codziennie robi, czyli zakupach.
Nie ważne co kupujesz – pomidory, chleb, mięso, jaja, czy też proszek do prania.
System policzy ile wydałeś/aś na zakupy wraz ze swoją grupą w danym miesiącu i wypłaci Ci odpowiedni bonus.
Tak prostego systemu do zarobku jeszcze nie widziałem, kto przedstawi mi prostszy, łatwiejszy i nie obciążający budżetu domowego, nie zmuszając Mnie do zakupów w jednym tylko sklepie. Wydaje się genialne , prawda ?
Pamiętaj to jest projekt w fazie przedstartowej ! Oznacza to ,że teraz każdy buduje swoją grupę zakupową . A w panelu eNtasystem widzimy od razu symulacje zarobków . Przy czym jest to założenie ,że każdy robi codzienne zakupy tylko za 300 zł w całym miesiącu. Z życia wiemy ,że mając rodzinę nasze wydatki na zwykłe potrzeby typu jedzenie, ubranie, paliwo , czy produkty drogeryjne wynoszą o wiele więcej . Prawda ?

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO eNTAsystem ?
Tu jest -> mój link partnerski
W pierwszych rubrykach powinny widnieć moje dane - Sławomir Czarnecki grupa nr. 4 oraz mój nr - 180
Rejestrując się z mojego linku uzyskasz ode mnie pomoc.
W razie pomocy proszę pisać na
FACEBOOK
System jest naprawdę bardzo prosty i zrozumiały.

I tak wygląda przykładowo początkowe biuro :
[Obrazek: Bez_tytu_u.png]
Przykładowo jeśli mam cztery osoby i każdy( powiedzmy w przybliżeniu za ok 300 zł )zrobi zakupy w jakimś markecie płacąc naszą systemową kartą to ja automatycznie wchodzę na pierwszy level - 3% .
Dla wyjaśnienia owe 3% nie oznacza ,że ja otrzymam 3% od sumy obrotu grupy. Tylko od kwoty jaką dla systemu przekażą wszystkie te duże sklepy za nasze zakupy ! Założyciele tego systemu wynegocjowali bowiem jakieś tam warunki z Marketami .

A tutaj daje jeszcze jeden przykład jak to wygląda przy 10 osobach
[Obrazek: 2018-04-20_10h46_11.jpg]
Czyli ta powyższa symulacja przy 10 osobach może być już znacznie inna , gdy każdy z tych 10 członków wyda na codzienne życie , płacąc naszą kartą ok 1000 zł / mies. Wtedy według planu marketingowego , gdy grupa ( wraz ze mną ) zrobi obrót 10. 000 wskakujemy na 9% i nasze wynagrodzenie wynosi - 54 zł .
A teraz co się wydarzy , gdy każda z osób też stworzy grupę zakupową na 10 tysięcy / mies. ( co naprawdę wcale nie jest takie trudne ) ? Wtedy organizacja zakupowa wkracza na 50 tyś , my według planu - na 15% i otrzymujemy 450 zł . ..

Patrz tabela poniżej :
[Obrazek: 2018-04-20_11h05_07.jpg]
Pamiętaj ! Nic nie zmieniasz. Nie zmieniasz swoich nawyków zakupowych. Nadal kupujesz to co zwykle , kiedy chcesz i za ile chcesz!
[Obrazek: 2018-04-07_11h12_56.jpg]
Jedyna opłata roczna w tym systemie to tylko 57 zł, którą trzeba dokonać przy rejestracji. Płatność tylko kartą - musisz mieć odblokowany limit do płatności internetowych. Jest to opłata za cały system i za wydanie karty prepaid, na której opierać się będzie całe to przedsięwzięcie. Owe 57 zł za prowadzenie tej karty będzie pobierane raz w roku !
Dostajemy do domu kartę prepaid. zasilamy ją w swoim biurze dowolną kwotą i udajemy się na zwykłe codzienne zakupy do partnerskich sklepów . kupujemy to co zwykle czyli chleb, masło, kiełbasę, papier toaletowy itp. to co każdy zwykle kupuje do domu. I nic więcej. trwają rozmowy z Biedronką i innymi . Orlen-paliwa. itp. na koniec miesiąca system zlicza twoje i twojej grupy zakupy i w zależności od obrotu masz wypłacane na kartę bonusy pieniężne zgodnie z planem marketingowym. Moim zdaniem to genialne przedsięwzięcie. robisz zakupy kiedy chcesz i za ile chcesz . i tyle ..



Jeśli chodzi o bazę sklepów partnerskich , to jest to dopiero w fazie domykania . Nie słuchaj hejtów na ten temat. Po to teraz budujemy grupę zakupową , by założyciele mogli przedstawić bazę stałych klientów. Im większa tym lepiej .



Nie czekaj i nie żałuj teraz 57 złotych . Pomyśl ile pieniędzy musisz wydać na pierwsze zakupy w innym MLM ? O wiele większe ! A i tak by one ci się zwróciły musisz polecić mnóstwo ludzi i namawiać ich na kupowanie produktów tematycznych danego MLM.
Czujesz i widzisz różnicę ?



Dzięki temu projektowi zaczniesz zarabiać na tym co robić musisz codziennie- na zakupach produktów niezbędnych po prostu do życia.
Uważam, że jest to biznes na jaki wielu z nas czekało. Nie wyrzucamy pieniędzy w ciemno. Po prostu kupujemy chleb, warzywa, mięso (dosłownie każdy produkt który znajdziemy na półce sklepów _ Biedronka, Lidl, Orlen-paliwa, Empik, Media Markt, Castorama, Obi ) Polecamy innym by również skorzystali z tej niepowtarzalnej okazji.

Poniżej można zobaczyć nagranie webinaru jak działa system:
ZOBACZ NAGRANIE WEBINARU



eNTAsystem - Majka - 27-04-2018 07:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.