Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) (/Temat-Czysta-spekulacja-czyli-Mam-1mln-zl-156035)

Strony: 1 2 3 4 5


Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - daro555 - 24-04-2018 23:12

Witam forumowiczow

Czysta spekulacja v1.0 Smile
Temat pt.Mam 1000000zl

Co robisz?
W co inwestujesz?
PlanySmile

Zaczynajac temat
1mln przeznaczam w calosci na zakup x szt antyminer s9+osprzet
Przenosze sie na Syberie

Za rok czasu mam 2mln $ + 1mln zl zwrotu inwestycjiSmile

Zakladajac brak krachu na gieldach BTCSmile

Zapraszam do tematu
Zbieram repSmile


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - rachman - 25-04-2018 00:30

Milion? Za połowę kupuję mieszkanie, auto, reszta na życie i jakiś biznesik mały. Resztę rzucam na kupę leję na to i podpalam. Po miesiącu żyję za mamonę która wpada za to ze głupi ludzie to oglądają i gul im skacze z niedowierzania że istnieją ludzie dla których kasa nie jest bogiem Tongue


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - sheko12 - 25-04-2018 07:09

Czasami się zastanawiam, dlaczego pieniądze nie są tak łatwe do nabycia, że miliona nie każdy wygra w totka czy łatwo sobie na to zapracuje Tongue
Gdyby człowiek dostał nawet 10 koła, zaraz by to rozwalił, kupił za to fure i komóre, a przy 1mln narobił sobie długów, a tak to ucząc sie zarabiac pieniądze, człowiek też się uczy zarządzać nimi i odpowiedzialnie wydawać Tongue


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - dazy19 - 25-04-2018 09:09

Dobre działanie na znalezienie pomyslu na biznes Big Grin ale dorzuce swoje plany Big Grin kupilbym tartak oraz bardzo duzo latu gdzies gdzie ziemia jest tania moze mazury albo inne lubelskie oraz dwa tiry obowiazkowo uzywane. Przerobione drzewo oraz skupione od okolicznych mieszksncow przerobilbym na gotowe elementy domow i sprzedawal za ojro u wroga albo i dalej Big Grin zwrot bylby dopiero po 3 - 4 latach


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - TheKing - 25-04-2018 09:54

Cytat:Zakladajac brak krachu na gieldach BTC
Jerk

Ja podobnie jak rachman, kupiłbym mieszkanie, albo mały domek i resztę w jakiś mały biznes, który niekonicznie zwróci mi się w milionach, ale miałbym z niego jakąś średnią krajową. No i jakieś kursy, szkolenia.

Zostałoby pewnie z tego miliona jeszcze sporo kasy, więc może kolejne biznesy(mniej pewne).


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - patttson - 25-04-2018 09:59

Odwdzięczył się za wszystko rodzicom, zakupił mieszkanie, auto, a połowę z reszty odłozył i zainwestował w biznesy Wink


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - PremAccHack - 25-04-2018 10:16

Kupiłbym 3x kawalerkę i wynająłbym Big Grin Za resztę zrobił grubą imprezę.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - twardy - 25-04-2018 10:18

Wykupuje forum zarabiam.com i sciagam bana z Helixa.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Captain - 25-04-2018 18:00

Do OPa - Czemu na Syberię?


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - danoneksss - 25-04-2018 19:48

Przewiduję, że ze względu na temperaturę. Na Syberii nie byłoby problemu z dodatkowym chłodzeniem koparek Wink