Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest na sali prawnik lub adwokat? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jest na sali prawnik lub adwokat? (/Temat-Jest-na-sali-prawnik-lub-adwokat-156015)

Strony: 1 2


Jest na sali prawnik lub adwokat? - arielbtc90 - 24-04-2018 12:14

Witam, jeśli tak jak w temacie, znajduję się na sali ktoś wymieniony w temacie bardzo proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - Dante_/ - 24-04-2018 12:26

Lekarz do spraw zarabiania przez internety kłania się, w czym mogę pomóc.?
A tak na serio to wydaje się Tobie, że na tym forum znajduje się jakiś prawnik albo adwokat ( nie ujmując nikomu Jerk2 ) ?


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - arielbtc90 - 24-04-2018 13:03

HAHABig Grin Gdzieś kiedyś spotkałem się z postem że, ktos prosił o pomoc prawną i drugi ktoś kazał sie odezwać na PW więc pomyślałem że ktoś pomorze Cool


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - Xanter98 - 24-04-2018 13:29

Pomorze Gdańskie.

I jest prawnik na forum, ale łatwiej znaleźć by Ci było na forum prawnym.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - arielbtc90 - 24-04-2018 13:33

Xanter98 wiem, lecz brałem pod uwagę że ktoś z "rodziny" chętniej poomoże, a raczej udzili rady i powie czy mój knyf ma szansę bytu.

Dodam że nie chodzi o żadne przekręty a raczej o poradę prawną.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - szykiryki - 24-04-2018 15:04

No to skoro to nie przekręty, pisz o co chodzi i tyle. Może ktoś miał taką sytuację i powie Ci, jak postąpił.
Predzej jednak szukałabym na forum prawnym. Bezpośrednia porada face2face również nie kosztuje milionów monet.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - arielbtc90 - 24-04-2018 21:21

up nie lubię z reguły zwierzać się na forum z prywatnych spraw


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - szykiryki - 25-04-2018 09:06

To idź do prawnika, ewentualnie nawet do studenckiej pomocy prawnej za dara.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - middleton - 25-04-2018 12:01

Jest wielu prawników, którzy oferują bezpłatną pomoc prawną, chociażby w ramach pierwszej wizyty. Warto poszukać w internecie, na pewno kogoś znajdziesz.


RE: Jest na sali prawnik lub adwokat? - rachman - 25-04-2018 12:12

Darmówki mają często obostrzenia typu kryteria dochodowe, korzystanie z pomocy opieki społecznej, kryteria wieku, tylko sprawy sądowe, lub sprawy osobiste itd. różnie bywa. W sieci dodatkowo zapytania mogą być zamieszczane publicznie... Może coś znajdziesz, jak tak wrzuć info może ktoś skorzysta.