Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa dla linuxpl.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Alternatywa dla linuxpl.com (/Temat-Alternatywa-dla-linuxpl-com-155993)

Strony: 1 2


Alternatywa dla linuxpl.com - sprzetok - 22-04-2018 18:31

Hej w związku ze zbliżającą się potrzebą przedłużenia hostingu szukam alternatywy dla linuxpl.com który moim zdaniem ostatnio poszedł w budżetową stronę. Szukam hostingu ssd który uciągnie w pionie około 20 procesów php. (php dlatego ze all mam na WP dlatego WP = php), brak limitów procka i dziwne kruczki też odpadają,jedynie 500 etc. Linuxpl trzyma mnie tym ze przy przekroczeniu serv zwraca 5xx i koniec.


Ktoś może z Was coś poradzić, myślę nad mydevil.net.


Oferty hitme.pl, bizneshost.pl, odpadają.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - TheKing - 22-04-2018 18:36

MyDevil bardzo przyzwoite - polecam.

Podobno też atthost.pl jest super wydajny pod wordpressa. Więc może warto przetestować?


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - sprzetok - 22-04-2018 18:39

Ten atthost.pl wyglada przyzwoicie, testowałeś ?


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - TheKing - 22-04-2018 18:43

Nie, ale w miarę zaufana i ogarnięta osoba z konkurencyjnego forum poleca, więc pewnie mógłbyś podpytać dokładnie.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - DzejkobPL - 22-04-2018 18:52

Korzystam z MyDevil i mogę polecić.

Na PW mogę podesłać kodzik rabatowy.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - sprzetok - 22-04-2018 18:54

Dzieki TheKing, faktycznie atthost.pl ma pare pozytywnych opinie, myślę że będę miał go mocno na uwadze.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - sprzetok - 23-04-2018 16:48

Jestem po migracji 1 domeny i faktycznie widzę duży wzrost wydajności, sama obsługa strony stała sie szybsza , wczytywanie etc takie samo jak na linuxe myślę ze to zaleta ssdka. Jestem dobrej myśli. Thx.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - ivandzms - 24-04-2018 09:02

Zenbox.pl używam już parę miesięcy i wszystko jest na 5 Wink


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - Początkujący - 29-04-2018 23:35

Zenbox, OVH.


RE: Alternatywa dla linuxpl.com - Agent Smith - 30-04-2018 08:46

OVH też jest w porządku.