Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc (/Temat-Sprzedaz-konta-na-instagramie-pomoc-155955)



Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - michosz - 20-04-2018 08:46

Hej,

Chce sprzedać konto na instagramie, mam już kupca z USA.
Moje pytanie brzmi jak najlepiej zrealizować tę transakcję ?
Nie chce płatności paypal, ponieważ boję się, że przelew zostanie wycofany, a nie chce później wdawać się w spory. Jest jeszcze możliwość przelewu w bitcoinie. Chyba bitocin to lepsze rozwiązanie prawda ? Chociaż najbardziej interesuje mnie przelew na konto bankowe. Czy mógłbym prosić o jakieś sugestie ?
Bardzo dziękuję za odpowiedź,
pozdrawiam Smile


RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - Dante_/ - 20-04-2018 08:52

Ja jak sprzedawałem konta na zagranicznym forum ( EpicNPC ) to informowałem, że PayPal tylko jako friends&family, a jak ktoś chciał być bardziej bezpieczny to w temacie informowałem o opcji skorzystania z forumowego MiddleMan'a, ale koszta usługi pokrywał kupiec ( jakieś 20$ ).

@Edit
Oczywiście zostawiałem wszystkie screen'y z rozmowy z konferencji na skype ( ja, kupiec, middleman ). Zwykłe screen'y wystarczają, żeby wygrać dispute na PayPal'u.
Screen'y zostawiałem na okres 180 dni, ponieważ na tyle dni osoba wysyłająca pieniądze jest "chroniona".


RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - michosz - 20-04-2018 08:56

No właśnie słyszałem o opcji friends&family. Czyli wtedy nie ma możliwości cofnięcia przelewu już nigdy ?
Dzięki za odpowiedź Wink


RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - Dante_/ - 20-04-2018 09:01

Teoretycznie to opcja friend&family nie podlega ochronie, ale wszystko może się zdarzyć.

https://www.paypal.com/pl/selfhelp/article/faq1684
Cytat:Dlaczego nie mogę otworzyć sprawy (płatność osobista)?
Jedną z opcji dostępnych w serwisie PayPal jest wysłanie płatności w ramach transakcji prywatnej Wyślij pieniądze do przyjaciół lub rodziny. Przelewy te cechują się znacznie niższą stopą prowizji, ale nie podlegają naszej Ochronnie kupujących. Dlatego zgłoszenie problemu w sprawie tego typu transakcji nie jest możliwe. Aby dowiedzieć się



RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - michosz - 20-04-2018 21:28

Dzieki wielkie za pomoc. Zdecydowałem się na płatność bitcoinem. W tym wypadku wystarczy, ze podam adres do wpłaty BTC i jeśli środki będą na moim koncie osoba wysyłająca nie może cofnąć, prawda ? Smile
Nie interesuje się zbytnio krypto stąd moje pytanie.


RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - patttson - 20-04-2018 21:35

Prawda Wink


RE: Sprzedaż konta na instagramie - pomoc - michosz - 22-04-2018 09:25

Bardzo dziękuję ! Smile Pozdrawiam