Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
daveypie - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: daveypie - oszust (/Temat-daveypie-oszust-155916)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: daveypie - oszust - Hoolig4n - 18-04-2018 23:09

(18-04-2018 21:54)rachman napisał(a):  @Szaman1644 no tak ale to i tak tylko domysły Wink Jak będzie się okaże. Już samo nabrudzenie sobie w papierach nie jest warte marnej stówy... Parę drzwi to zamyka na długie lata.

Jak nie na całe życie Wink Dziwne w tym wszystkim wydaje mi się jedno: wielu użytkowników w tym temacie mówiło, że nie było problemu z handlem z nim, to robił by sobie z mordy du*ę za 100zł? Czekam na rozwój sytuacji.


RE: daveypie - oszust - rachman - 18-04-2018 23:16

@Hoolig4n nie wiem czy to po latach nie usuwa się jak niektóre rzeczy dlatego napisałem na lata Wink Wiele rzeczy po latach jest usuwanych ale dostępnych nadal dla odpowiednich organów z tego co kojarzę.
Sprawa dość dziwna ale nie niemożliwa - były już takie przypadki tutaj opisane.


RE: daveypie - oszust - Xanter98 - 18-04-2018 23:28

Mówicie, że za wykorzystanie PSC, które ktoś mu podesłał może pójść siedzieć? bekabekabeka

Ja to bym stawiał, że policja nawet nie będzie chętna się tym zająć, jeżeli sam im dowodów nie dostarczysz.


RE: daveypie - oszust - rachman - 18-04-2018 23:34

Cytat:Ja to bym stawiał, że policja nawet nie będzie chętna się tym zająć, jeżeli sam im dowodów nie dostarczysz.
Zapominasz albo nie masz pojęcia o procedurach: to nie kradzież, a oszustwo. Oszustwo NIE ma dolnej granicy pieniężnej. Stawiaj sobie co chcesz ale zupełnie inaczej jest traktowane oszustwo a kradzież. Policja to sobie może nie być chętna a raczej dany policjant ale ma obowiązek przyjąć wezwanie. Proste.
Policja ma obowiązek przyjąć każde zgłoszenie i zostanie ono rozpatrzone pozytywnie lub negatywnie. Odmowa przyjęcia zgłoszenia może się zakończyć niezbyt przyjemnymi konsekwencjami dla funkcjonariusza bo nawet wszczęciem postępowania dyscyplinarnego, rozmową dyscyplinującą, lub oczywiście uznaniem, że postąpił prawidłowo. Jeśli masz jakieś informacje, wydruki, omówisz sprawę rzeczowo i dokładnie - wątpliwe by policjant nie przyjął zgłoszenia. Także daruj sobie śmieszki heheszki Wink
To że Ty dajesz się spławiać bo nie znasz przepisów nie oznacza że policja olewa wszystkich i wszystko.


RE: daveypie - oszust - Xanter98 - 19-04-2018 00:00

Nie mówię, że nie przyjmą zgłoszenia, tylko mała jest szansa, że sami się tym zajmą. Jeżeli sam dostarczysz dowody to tak, a mi byłoby szkoda tracić czas za 100zł.


RE: daveypie - oszust - rachman - 19-04-2018 00:07

Nie będą chętni się tym zająć - to co masz na myśli? Zgłaszającego wali kto się tym zajmuje byle by to robił skutecznie przecież. Czy prokuratura czy funkcjonariusze... tu jest przesył informacji gdy trzeba i jak prokurator nakaże to ktoś jedzie tam czy siam. Mała szansa na co niby? Coś zrobić muszą a co - to inna bajka Wink
Co do dowodów... wiadomo że jak powiesz mam oszusta na necie chceta to choćta se skopiować to się popukają w czoło. Normalny człowiek idzie i mówi wszystko - jak mówią to za mało to dostarcza co trzeba do przyjęcia zgłoszenia. Potem leci swoim tokiem na który nie mamy prawie wpływu.
Autor jakieś dowody ma, miał już taką sprawę więc wie jak to pociągnąć, gdzie tu widzisz dziury w całym by to zostało olane... hmm

p.s. Ty to Ty... policjantom się nie będzie chciało, Tobie by się nie chciało... a zarabiać też Ci się nie chce? Wink Zgłaszając oszustwo na głupią stówę już nie jeden przypadkiem naruszył grubą sprawę gdzie wiele tysięcy osób zostało oszukanych. Tu raczej tak nie będzie ale taką postawą jak Twoja to wiesz... Rób jak chcesz ale inni mogą robić inaczej. Nie nam oceniać. Czasami warto i czas poświęcić by coś powstrzymać wystarczy po necie pośmigać by się o tym przekonać.


RE: daveypie - oszust - Xanter98 - 19-04-2018 00:49

Smieszy mnie sam fakt grożenia więzieniem, mimo, że autor nie wie w ogóle czy został oszukany, czy jest to zwykłe nieporozumienie. W ogóle zamiast dążyć najpierw do wyjaśnienia sprawy to wymyśla jakieś paragrafy, bądźmy ludzmi. I te 100zl jak odzyskasz to radzę zainwestować w słownik i podręcznik do języka polskiego.

Jeszcze te bajki o 2 latach, żeby postraszyć Big Grin sprawdziłeś w ogóle czy kod jest wykorzystany?


RE: daveypie - oszust - rachman - 19-04-2018 00:55

Reakcja dość ostra i szybka no ale skoro koleś milknie od razu po otrzymaniu kodu? Nie wiem co by się musiało stać by akurat w tym momencie zaprzestał pisania Wink Skoro się umawiali na konkretną godzinę i dzień a ten sobie znika w połowie transakcji to może i lepiej że to zgłosi - może facet leży w domu przygnieciony przez wielką kosmiczną pluszową dżdżownicę która urwała się ze sznurka z szafy.... beka
Jego reakcja jego sprawa. Oszukany nie pierwszy raz może nie ma już cierpliwości. Gość milknąc w najważniejszym momencie i znikając chyba wiedział co robi. Nie bądźmy dziećmi. "Wyszedł do kibla - nie wrócił" - kiedyś nakręcą o tym film Wink


RE: daveypie - oszust - daro555 - 19-04-2018 08:27

W dalszym ciagu zadnego odzewu
Forum PW GG zadnej odpowiedzi
Kod wykorzystany zostal w przeciagu kilku minut po wyslaniu wiec niemialem zadnych watpliwosci ze mnie oszukal nieodzywajac sie tak dlugo
Dzialam szybko nie interesuje mnie teraz co on odpowie w co watpie
Jak najmniej takich cyganskich kondomow


RE: daveypie - oszust - karoltevez92 - 19-04-2018 11:52

@[daro555] bardzo dobrze robisz
też miałem podobną sytuację kilka lat temu ,ale olałem sprawę bo kwota wynosiła 30 zł