Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moglbym cos robic dla kogos - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Moglbym cos robic dla kogos (/Temat-Moglbym-cos-robic-dla-kogos-155904)



Moglbym cos robic dla kogos - Bart89 - 18-04-2018 01:15

Witam
Szukam jakiegos zajecia otoz moglbym cos robic dla kogos, wykonywac jakies zlecenia, prace, zadania, wspollpracowac nawet za te 500zl meisiecznie zeby chociaz cos zarabiac, czyms sie zajac. Lat mam 25+
Jesli ktos bylby zainteresowany, mialby jakies zadanie dla mnie i moglby w taki sposob mi pomoc to prosze o wiadomosci na skrzynke, bede wdzieczny za pomoc.


RE: Moglbym cos robic dla kogos - mikiniki - 18-04-2018 05:50

Witaj, a możesz coś powiedzieć więcej, w czym się specjalizujesz, co Ci najlepiej wychodzi ? Jakieś robienie www, grafika ?
Napisz więcej, z góry dzięki Smile


RE: Moglbym cos robic dla kogos - MaLiN - 18-04-2018 07:41

TEMAT PRZENIESIONY DO ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU


RE: Moglbym cos robic dla kogos - Bart89 - 07-05-2018 09:33

Kiedys cos tam robilem z grafika i uczylem sie robic strony w szkole sredniej to musialbym sobie cos przypomniec lub poduczyc, umiem poruszac sie po internecie, za takie male peniadze 500zl moge sprobowac wszystkiego ale najlepiej zeby bylo to cos latwego i nie trudnego.


Moglbym cos robic dla kogos - Hybrid1990 - 16-12-2018 12:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.