Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 24-06-2018 17:47

Ok, pora podsumować ten miesiąc tragedii, przed ostatnim tygodniem działania.

Zacznijmy od yt gdzie miałem działać - wystartowałem z 2 stażowymi kontami, jedno wh drugie bh, pierwsze zostało zbanowane za TOS, co zabawne filmy najpierw zostały zdjęte, następnie przywrócone po tym jak się odwołałem, na następny dzień po odwołaniu dostałem perm bana Big Grin , pod nisze bh zrobiłem 4 filmy i wszystkie dostały bana za prawa autorskie, tak jak konto.

Próbowałem też działać na instagramie, wykorzystując swoje stare konta, ale dostałem weryfikacje meilową, a na meilu dostałem kolejną weryfikacje tele xD, więc konta przepadły.

Pisałem też, że zamierzam uaktywnić swoją starą stronę z hackami, ale chyba już nie muszę - zostałem zbanowany w google za spam, najciekawsze jest to, że strona miała tylko 2 posty Big Grin .

Następnie przechodzimy do facebooka, ale uwaga - tutaj nie zostałem zbanowany całkowicie - facebook stwierdził, że moje konta padły ofiarą phishingu, więc cofnął publikacje wszystkich moich stron, zasięg po przywróceniu -90%, dodatkowo moja największa strona budowana od początku została zdjęta za prawa autorskie, (tylko ja poleciałem, chociaż konkurencja ma większe strony o tej samej niszy lol), więc całkowicie straciłem jakieś 50% ruchu.

Jedyny plus jest taki, że zarobki w tym miesiącu wyniosły $310.75, więc mam coś na otarcie łez.

Na razie brak jakiś planów, zastanawiam się co robić dalej, bo mi się lekko skończyły pomysły.
Pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 26-08-2018 11:30

Dzień dob­ry, a gdy­byśmy się nie spot­ka­li: dob­ry wieczór i dob­ra­noc xD
Przywitałbym lepiej czytających mój dziennik, ale chyba żądnych nie ma Big Grin
Wakacje minęły, a moje zaplecze na fb zostalo pięknie wybanowane , więc obecnie teamt fb jest zamknięty.
Od ostatniego wpisu wpadło 400$ więc bez szału porównując z poprzednimi miesiącami.
Obecnie znowu wracam do zarobku, i teraz skupię się na promocji ero/dating, stworzyłem już własną strone i w tym tygodniu zamierzam ją doszlifować. Na razie chyba tyle bo nie planuje nic oprocz tego, wrzucę rezultaty jak zacznę promo.
Pozdro Wink


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Crausher - 05-09-2018 20:01

Jestem i czytam! Smile


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - jarekxD - 05-09-2018 23:55

Również czekam na aktualizacje!
ps. powodzenia Wink


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Mezir - 06-09-2018 14:14

Powodzenia życzę.


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 07-09-2018 09:53

Witam, pora na aktualizacje Smile

Ze stroną wyszło najgorzej, miałem doszlifować szablon, ale stwierdziłem, że calość wygląda kiepsko, w dodatku sam szablon był bardzo męczący w obsludze. Próbowałem jeszcze kilku innych, ale ostatecznie skorzystałem z divi i stworzyłem dobry LP, nie wyszło tak jak to sobie wymarzyłem i w przyszłości zamierzam to przerobić, ale stwierdziłem, że lepiej zostawić tak jak jest i pomału dodawać opcje nawet jeśli będzie to oznaczało mniejszą konwersje niż stracić wiele czasu na próby stworzenia perfekcyjnego serwisu Wink.

Co do innych pomysłów to przez wakacje wpadło ich do głowy sporo, i musiałem poświęcić kilka dni na uporządkowanie tego wszystkiego, obecnie staram się kontrolować czas i cel pracy aby wykorzystywać go jak najlepiej, bo przez długi czas miałem z tym duży problem Smile.

Wrociłem też do ogads wykorzystując ruch z twittera i obecnie efekty wyglądają tak:
[Obrazek: NJaj0Eg.png]
Jak widać jest progress, ale jest też duzy problem z cr (wczoraj zaledwie 20%) więc muszę nad tym popracować.

Obecne cele to promowanie strony i promowanie twittera (ero) Smile.
Pozdro


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 29-10-2018 11:29

Witajcie, pora na kolejną aktualizacje dziennika Smile
Od założenia tematu mineło ponad pół roku, ale jak widać w moim zarabianiu jest bardziej regres niż progress, głównie dlatego, że zawsze coś mi wyskakiwało i nie miałem czasu naprawdę poświęcić się temu.

W każdym bądź razie teraz mam czas i ponownie zaczynam przygodę, mam nadzieję, że w końcu doprowadzę sprawę do końca i osiągne sukces! Big Grin

Obecnie skupię się na jednej stronie która stworzyłem w wrześniu, i dopiero kiedy zacznie przynosić ruch pójdę dalej.
To chyba na tyle, postaram się częściej robić wpisy o ile dam radę Smile
pozdro


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 05-11-2018 10:23

Czary mary, mam już pierwsze dolary Big Grin

Przez cały tydzień spędziłem sporo czasu na zarabianiu, ale niektóre założenia okazały się nietrafione.
Na stronie wrzuciłem sporo contenu, co okazało się problemem ponieważ duża część odwiedzających nawet nie dotarła do linku. Następnie okazało się, że szablon nie do końca działa w wersji mobilnej przez ludzie po wejściu na strone po chwili ją opuszczali. Stwierdziłem też, że obecna metoda promocji nie jest najlepsza, i zamierzam skupić się na seo w przyszłym czasie. Nie jest jednak tak zle, ponieważ wpadło mi do głowy kilka nowych pomysłow, a także
udało mi się ogarnąć błędy jakie zrobiłem Wink.

Jeśli chodzi i zarobki to wpadły 63$, i wczoraj miałem 100zł dniówki, więc można powiedzieć, że zaliczyłem wyzwanie w którym nie brałem udziału xD. A tak na serio to jeszcze sporo brakuje aby mieć stałe 100zł dziennie.
[Obrazek: 3tztq1R.png]

Cel na ten tydzień to 100$ Smile
pozdro


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Dolce Kabona - 05-11-2018 17:16

Ładnie.
Ogads traffic z twittera? Tongue


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 05-11-2018 18:00

(05-11-2018 17:16)Dolce Kabona napisał(a):  Ładnie.
Ogads traffic z twittera? Tongue
dzieki,
Twitter + insta.