Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - ThunderEagle - 14-05-2018 09:53

Musze przyznac ze jak na nie caly miesiac jestem pod wrazeniem, na tyle, ze chyba sam zaczne cos kombinowac Tongue
Gratulacje i czekam na kolejne wpisy Smile!


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 16-05-2018 09:10

Cytat:Musze przyznac ze jak na nie caly miesiac jestem pod wrazeniem, na tyle, ze chyba sam zaczne cos kombinowac Tongue
Gratulacje i czekam na kolejne wpisy Smile!
Hehe, dzięki Smile


wrum wrum wrum, nadjechał kolejny wpis Big Grin
Przez 2 dni sporo się działo, udało mi się utrzymać ponad 20$ dniówki, ale domena na której miałem lockera została zbanowana na fb za spam, i spora część postów poleciała :/ . Ogarnąłem sobie też kilka dodatkowych nisz na yt i myślę, że w tym miesiącu zacznę inwestować w filmy na yt Smile.
Od poprzedniego wpisu wpadło ponad 50$ i obecne zarobki na ten miesiąc wynoszą 209.89$ , a więc jestem obecnie na prostej drodze do przebicia 300$ Smile. Pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 20-05-2018 17:58

Są dobre wieści i dobre plany Big Grin
Od poprzedniego wpisu zarobiłem ponad 120$ i obecne zarobki na ten miesiąc to 339.85$, czyli zrealizowałem cel na ten miesiąc, a jeszcze zostało 10 dni do końca Big Grin. W tym tygodniu zamierzam zacząć działać na kilku niszach wh na yt i rozszerzyć działalność na fb o kolejne strony. Ogólny cel to przebicie 50$ dniówki do końca maja, bo w następnym miesiącu chcę już ogarniać stałe 100$ dziennie Smile. Pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - jurbox - 20-05-2018 19:09

Ładnie lecisz, pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Crausher - 20-05-2018 19:41

A jeszcze miesiąc temu zarabiałeś $2 dziennie Rolleyes Gratulacje Smile
Ehh niech ktoś mnie kopnie w dupe bo też chcę tak zacząć zarabiać XD


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 21-05-2018 07:35

Cytat:Ehh niech ktoś mnie kopnie w dupe bo też chcę tak zacząć zarabiać XD
<Kopie w dupę>
Bierz się do roboty xD


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - songgo - 01-06-2018 23:37

I jak zarobki idą? Bo czyta się fajne i motywacja też jest Smile


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 02-06-2018 10:39

Pora podsumować poprzedni miesiąc:
zarobki wyniosły $624.22 w przeliczeniu 2300zł Smile, wszystko z stron fb.
Największa dniówka wyniosła $48.30.
Ogólnie pomimo dużych planów niewiele zrobiłem od poprzedniego wpisu, wpadłem znowu w serie tworzenia nowych nisz i sposobów promocji, a nie konkretnego działania :/.
Probowałem ogarnąć sobie hacki na yt, ale z niewiadomych względów po kilku minutach filmy zostały oflagowane (wszystkie przywróciłem spowrotem, ale niesmak pozostał), na inne konto wrzuciłem też 10 filmów pod nisze wh, ale na razie są jako niepubliczne bo musze porobić opisy Smile. W dodatku niszna na fb generuje już słabą konwersje i zaledwie 1/3 osób z fb klika w link na lockerze.

Plany na ten miesiąc to;
Zainwestować w jarvee i zacząć farmić aktywność na kontach.
Zacząć promowanie kont na snapie pod nową nisze.
Wygrzebałem też swoją starą strone o grach i zamierzam zacząć pisać posty aby ją podbić
Kolejna próba ogarnięcia yt.
Cel na ten miesiąc to 2000$

I to chyba na tyle Wink
Pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - ktostujest - 02-06-2018 10:54

jaki program do cpa masz ?Big Grin


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 02-06-2018 10:59

korzystam z ogads