Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Caevar - 19-04-2018 11:04

Dołączę się do pytania, sam myślę nad tym, by zacząć coś działać na serwisach typu ogads czy mylead, ale nie mam nijak pomysłu, jak to reklamować i gdzie.. Wink Jakoś kojarzy mi się to najczęściej z fake content, a tego chciałbym uniknąć.


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 19-04-2018 14:23

Cytat:W jaki sposób promujesz fp? na grupach na fb?
Na każdym fp przyjąłem trochę inna taktykę, obecnie część promuje w grupach, a część wykorzystując słowa kluczowe w postach. Testuje też inne metody, ale po kilku dniach jest za mało informacji aby stwierdzić jaką taktykę obrać. Pod koniec przyszłego tygodnia postaram się wrzucić statystyki.

Cytat:Dołączę się do pytania, sam myślę nad tym, by zacząć coś działać na serwisach typu ogads czy mylead, ale nie mam nijak pomysłu, jak to reklamować i gdzie.. Wink Jakoś kojarzy mi się to najczęściej z fake content, a tego chciałbym uniknąć.
Na ogads większość zarabia na bh, jest możliwe zarabianie wh, ale robi to mało osób i raczej nikt Ci nie powie wh niszy Wink. Jeśli chcesz zarabiać wh to lepiej skup się na mylead, albo lead.network, a nałjatwiejsza nisza na początek to wg. mnie to erotyka.

Pozdrawiam


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Czaq - 19-04-2018 14:25

Super Smile obserwuje temat. Nieźle!


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Szaman1644 - 20-04-2018 07:34

Fajny dziennik. Ciekaw jestem efektów. Sam zaczynam od nowa zarobki przez internet i właśnie szukam odpowiedniej niszy i miejsca na reklamy. Na razie buduje bazę kont na FB i posiadam jeden większy Fanpage o tematyce Ero Smile


(17-04-2018 23:32)Hoolig4n napisał(a):  Polecam Ci kupić reklamę fb ads. Jeżeli potrafisz dobrze zdefiniować grupę odbiorców, to przewala się taki hajs, że szok Big Grin

Serio FB ads są opłacalne na daną chwilę? Może masz jakieś porady odnośnie tego?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 20-04-2018 08:09

Cytat:Fajny dziennik. Ciekaw jestem efektów. Sam zaczynam od nowa zarobki przez internet i właśnie szukam odpowiedniej niszy i miejsca na reklamy. Na razie buduje bazę kont na FB i posiadam jeden większy Fanpage o tematyce Ero Smile

No to powodzenia i wysokich zarobków życzę Wink
Cytat:Serio FB ads są opłacalne na daną chwilę? Może masz jakieś porady odnośnie tego?
Fb ads zawsze są opłacalne o ile dobrze ogarniasz temat i masz kasę na testy. Co do fb ads polecam wpisać w google fb ads case study, może nie zawsze znajdzie się najnowsze informacje, ale na pewno da to pewne naświetlenie tematu Wink

Uff,co do mojego dziennika ;
co zrobiłem:
Dołączyłem do kolejnych grup/dodałem kolejne posty na stronę.
Poszukałem info jak sobie rozoplanować taktykę i ściągnąłem xminda, program do tworzenia map myśli Smile
Odpaliłem moje stare konto na twitterze i dostosowałem je do tematyki.
Obliczyłem ile warta jest moja nisza na fb sprawdzając konkurencje i wyszło, że około 70$.
I najważniejsze zarobiłem $1.78 Big Grin

Cele na dziś;
Rozpisać nisze i sposoby promocji w xmind
przetestować twittera jako formę przekierowania ruchu.
Dalsze promo fb
Kupno starterów i w końcu zabezpieczenie kont na fejsie Big Grin

Pozdro


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Szaman1644 - 20-04-2018 08:22

Padają Ci konta na FB? Tak po prostu nic na nich nie robisz i Padają?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 20-04-2018 08:29

Ja ogólnie to mam bardzo mały % banów
W ciągu ostatnich miesięcy tylko 2 padły, ale to za zgłoszenia o prawa autorskie. Chcę po prostu zabezpieczyć konta bo obecnie nie mam dodanych tel. a konta mają już kilka lat. Nie polecam używać jednorazowych ruskich aktywatorów, bo takie konta po bloku są do wyje...


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Ja Łukasz - 20-04-2018 08:46

Powodzenia i dużo samozaparcia.

Fb ads pod ogads to chyba tylko przy naprawdę dobrej konwersji?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - dario1243 - 20-04-2018 16:24

Powodzenia Cool


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 21-04-2018 16:12

Dzisiaj post trochę później, bo przez weekend nie będe miał czasu na działanie w necie :/
Wczoraj podpiąłem tel. do kont, zaplanowałem posty, i rozpisałem nisze. Wczorajszy zarobek $2.04 Lączny zarobek od startu dziennika 5.25$
Jutro postaram się tylko napisać kilka postów na fb, bo będę miał mało czasu.

Dzisiejszy zarobek zapowiada się nieźle, pewnie dzięki weekendowi Smile
[Obrazek: RJLyQTd.png]