Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarabiać na komentarzach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zarabiać na komentarzach (/Temat-Gdzie-zarabiac-na-komentarzach-155881)

Strony: 1 2


Gdzie zarabiać na komentarzach - full2000 - 16-04-2018 10:02

edit: do usunięcia


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - mysc - 17-04-2018 11:09

Zależy co chcesz reklamować - komentarze to normalna szeptanka, można je dodawać we wszystkich miejscach pasujących tematycznie do niszy (blogi, portale, fora). Takie uniwersalne miejsca to np.: "Chomikuj", "zapytaj.onet".


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - MillenniumFalcon - 19-04-2018 11:09

Jak chcesz zarabiać na szeptance to sprawdź brandle.pl


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - WuJeKuBa - 20-04-2018 12:32

Ja pamiętam jak na hotcash.pl był program z Steam i chciałem z niego jak najwięcej wyciągnać Tongue Zawsze jak przychodziłem ze szkoły spamowałem tam gdzie tylko się dało i po 1-2 miesiącach okazało się, że z chomikuj mam najwięcej leadów (ze spamu) no i skupiłem się na tym i zasypałem komentarzami wszystkie gry, które można "było odebrać" w programie (działałem na stawce 10 zł). I wtedy w miesiąc zarobiłem jakieś 1500-2000 zł. Da się? Da Smile Później to już zarobki trochę spadły, ale przez pół roku, może rok (albo więcej już nie pamiętam) miałem jakąś stówkę co miesiąc zawsze na melanże Wink Oczywiście ta nisza już wypalona jest Big Grin Jeszcze chyba mam screeny w galerii wygranych z tego Tongue Tutaj jest screen: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=1378&pid=7422#top_display_media


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - full2000 - 15-05-2018 10:48

Dzięki za odpowiedzi a jak komentujecie np. chomika to posługujecie się jakimś schematem żeby się nie zagubić i wiedzieć na czym skończyło?

Są jakieś ogólne chomiki np. z filmami albo grami PC? Niewątpliwie te które są wysoko w google są warte uwagi ale jak do tego podchodzić ?

Chomików jest masa. Przykładowo można by szukać po określonym tytule filmu albo konkretnej nazwie gry ale czy to dobre rozwiązanie ?


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - mahuzz - 15-05-2018 21:08

Full, ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o chomikuj to ja bym szedł w masówkę a nie wybrane chomiki. Masówkę oczywiście, ale na tych bardziej słynnych i lepiej ocenianych przez google - mają na 100% więcej uu niż pozostałe.


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - cezar78 - 17-05-2018 17:52

Jak masz scrapebox-a to ustaw sobie scraping gogla, ustaw tylko pierwsze 10 wyników, wrzuć swoje keywordy, po zebraniu linków z googla usuń wszystkie oprócz chomikuj. Zostaną ci same linki z top 10 na dane słowo kluczowe czyli te z najwiekszym ruchem.


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - Klin - 20-05-2018 21:31

Czemu youtube odpada? Dalej ludzie w ten sposób zarabiają. Skup się na niszach z wysoką konkurencja. Jak wstawić link do komentarza sam zobaczysz (przeglądając wiadomości innych). Wystarczy lekko komentarz podbić z innych kont.


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - full2000 - 17-06-2018 15:34

edit: do usunięcia


RE: Gdzie zarabiać na komentarzach - Bartezx1997 - 17-06-2018 18:39

Sprawdź sobie kilka zagranicznych filmików z hackami i komentarze pod nimi - jest sporo linków które widać i wiadomo jak maskować link.


Przy okazji - jest jakieś narzędzie do spamowania komentarzami na YT? Tak żeby podpiąć kilkaset kont np.