Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie metody teraz na topie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jakie metody teraz na topie? (/Temat-Jakie-metody-teraz-na-topie-155873)

Strony: 1 2


Jakie metody teraz na topie? - full2000 - 15-04-2018 09:48

Witam wszystkich, po długiej przerwie chcę wrócić do zarabiania przez internet. Jakie metody są teraz na topie? Nie wiem czy to dobry dział na tego typu pytanie.


RE: Jakie metody teraz na topie? - dazy19 - 15-04-2018 11:47

Chyba najbardziej na topie sa metody monetyzacji mobilnych (ogads) oraz programy partnerkie cpa


RE: Jakie metody teraz na topie? - rachman - 15-04-2018 18:01

Sporo ludzi działa teraz w cpa/cps i kryptowaluty też jeszcze przyciągają uwagę.


RE: Jakie metody teraz na topie? - Czaq - 15-04-2018 18:47

Wg mnie CPA/CPS to totalna bajka. Wychodzi naprawdę dobrze i oby było tak dalej.


RE: Jakie metody teraz na topie? - twardy - 15-04-2018 19:06

Prawdziwe pieniadze tylko na mypayu.


RE: Jakie metody teraz na topie? - radek0389 - 15-04-2018 19:10

W zasadzie odkąd widziałem cię aktywnego na forum, to aż tak dużo się nie zmieniło. Swoista rewolucja nastąpiła w subach SMS ze względu na ustawę i tyle. Reszta jak była tak jest. No może jeszcze kryptowaluty na koniec poprzedniego roku wzbudziły duże zainteresowanie, ale spadki z początku 2018 pewne zapędy nowych ostudziły.
A reszta, cpa/cps/ppi od kilku lat niezmiennie opłacalne i na topie. Tylko zadanie dla ciebie - zebrać ruch na stronę, LP, locker. Smile.


RE: Jakie metody teraz na topie? - Szaman1644 - 15-04-2018 21:27

(15-04-2018 19:10)radek0389 napisał(a):  W zasadzie odkąd widziałem cię aktywnego na forum, to aż tak dużo się nie zmieniło. Swoista rewolucja nastąpiła w subach SMS ze względu na ustawę i tyle. Reszta jak była tak jest. No może jeszcze kryptowaluty na koniec poprzedniego roku wzbudziły duże zainteresowanie, ale spadki z początku 2018 pewne zapędy nowych ostudziły.
A reszta, cpa/cps/ppi od kilku lat niezmiennie opłacalne i na topie. Tylko zadanie dla ciebie - zebrać ruch na stronę, LP, locker. Smile.

Jak wygląda zmiana z subami SMS? Jest to luźna dyskusja, a też nie wiem gdzie znajdę więcej informacji na ten temat?


RE: Jakie metody teraz na topie? - full2000 - 16-04-2018 09:52

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Myślę nad tym żeby zacząć z cpa ale nic nie przychodzi do głowy, rozpatruję też powrót do ppi Smile


RE: Jakie metody teraz na topie? - przeCinek19 - 16-04-2018 10:09

Odwiedzasz jeszcze cinstaller?


RE: Jakie metody teraz na topie? - full2000 - 16-04-2018 10:14

(16-04-2018 10:09)przeCinek19 napisał(a):  Odwiedzasz jeszcze cinstaller?

@[przeCinek19] właśnie zacząłem zaglądać ostatnio i myślę nad powrotem Smile



Chyba że za refa znajdzie się ktoś chętny do pomocy w zarabianiu na cpa.

Edit: po namyśle stwierdzam, że to (przekreślone) co napisałem powyżej było raczej głupie Smile