Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram a linkowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Instagram a linkowanie (/Temat-Instagram-a-linkowanie-155866)



Instagram a linkowanie - JustinTime - 14-04-2018 13:12

Siemanko! Mam zagranicznego instagrama około 10k follows i chce go wykorzystać. I jak wygląda promowanie linków na instagramie? Czy lepiej wyyslać przez DMY?(wiadomośc prywatną) czy normalnie w opisie zdjęcia mogę coś linknąć? z góry dzieki za pomoc Smile

Głownie chodzi mi o to czy banują za linkowanie Smile


RE: Instagram a linkowanie - Mikey - 14-04-2018 14:09

Może warto dodać MyStory z linkiem? Posty z linkiem nie mają sensu, nie są klikalne...


RE: Instagram a linkowanie - Kreceseo - 14-04-2018 19:06

Jest jeszcze opcja ustawienie linku w bio a samym opisem zdjęcia piszesz, że zapraszasz do swojego bio.


RE: Instagram a linkowanie - Hoolig4n - 14-04-2018 21:14

(14-04-2018 19:06)Kreceseo napisał(a):  Jest jeszcze opcja ustawienie linku w bio a samym opisem zdjęcia piszesz, że zapraszasz do swojego bio.

To mało skuteczna taktyka. Tak jak Mikey pisał- instastory z "przesunieciem palcem w gore" Big Grin