Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker (/Temat-MoneyClicker-progresywna-gra-typu-clicker-155790)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - uwu_ - 09-04-2018 19:42

Gra, która powstała już jakiś czas temu. Przeglądam od dawna forum i nie widziałem żadnego tematu o niej, a jest naprawdę ciekawa i warta uwagi.

MoneyClicker to (wg. autora) progresywny clicker gdzie trzeba poświęcić trochę czasu, co się odpłaci wysokimi zarobkami. Gra opiera się na wchodzeniu do "kopalni", gdzie przez klikanie w przycisk możemy dostać materiały typu Kamień czy Węgiel. Materiały które wykopiemy możemy potem sprzedać na wirtualną walutę w grze o nazwie MCC.
Clicker oferuje mnóstwo ulepszeń, można ulepszyć praktycznie wszystko, zyski z poszczególnych kopalni, ilość wykopywanych materiałów, cenę materiałów, a nawet zmniejszyć ilość pokazujących się reklam i Captcha.
Podczas klikania wyskakują nam reklamy i co kilkanaście kliknięć dostajemy tzw. "przerwę reklamową" gdzie musimy przejść przez shortener żeby kontynuować nasze kopanie.
W grze mamy coś takiego jak energia i poziomy, z każdym kliknięciem nasza energia spada, a poziom doświadczenia rośnie. Energię możemy dokupić w sklepie jeśli się nam skończy, lub poczekać parę godzin aż cała się zregeneruje. Z każdym poziomem energia nam wraca do 100% i możemy odblokować jaskinie, w których są dostępne bardziej wartościowe materiały, na których zarobimy więcej.

Poza kopaniem możemy skorzystać z codziennego Free rolla gdzie możemy wygrać do 10000 MCC, możemy kupić górników, którzy kopią nam materiały offline i możemy również kopać XMR w przeglądarce żeby dostać więcej pieniędzy w grze.
Istnieją też specjalne promo kody z których dostajemy dodatkowe pieniądze za darmo:
FREE5 - darmowe $0.05
7DAYS - darmowe $0.05 jeśli konto ma dłużej niż tydzień
30DAYS - darmowe $0.10 jeśli konto ma dłużej niż miesiąc

Gra ma bardzo wysokie noty w jej temacie i na jej stronie głównej, a autor szybko implementuje sugestie użytkowników.

Kilka osób już wypłaciło, więc strona jest legit. Strona wypłaca od $0.50 do FaucetHUB, $10 bezpośrednio do portfela Bitcoin i $1 na Paypal. Uważam że warto dać grze szansę.

https://money-clicker.com

Piszcie co myślicie o grze Smile


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - pewue - 31-05-2018 10:25

Ktoś się wypowie? Wink


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - loryn222 - 12-06-2018 16:32

Sprawdzę jutro


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - arielbtc90 - 13-06-2018 06:52

Ja nie polecam, często sie wykrzacza i wyrzuca z głównej strony.
Możliwe że u mnie tylko coś takiego się działo.


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - loryn222 - 17-06-2018 05:14

(13-06-2018 06:52)arielbtc90 napisał(a):  Ja nie polecam, często sie wykrzacza i wyrzuca z głównej strony.
Możliwe że u mnie tylko coś takiego się działo.

Nieprawda , łatwo jest sobie wypracować zysk podczas klikania i jednoczesnym kupowaniu energii ale powiedzmy sobie szczerze że max dziennie zarobisz 0.01$ z uwagi na to że aktualnie by mieć 0.01$ to potrzebujesz 10 000 MCC czyli na minimum do wypłaty potrzeba 500 000 MCC .

Fakt jest to ciężkie do zrobienia na początku ale twierdze bo to już obliczyłem że po dobiciu do pierwszej wypłaty czyli zarobieniu 500 000 MCC będzie się zarabiało jeszcze szybciej i jeszcze szybciej itd.

Podsumowanie :

Bardzo ciężko coś tu zarobić a nie jesteśmy w stanie określić czy admin jest legitny , jeśli by się okazało że jest legitny to można by się tu pobawić i sądzę że po miesiącu grania nie trudno byłoby zarabiać nawet 0.1$ dziennie lub więcej .


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - loryn222 - 17-06-2018 09:11

Od razu napiszę że sprawdzaliśmy ten serwis w 5 osób na 2 kontach . Na jednym wyszło ze potrzeba okolo 650 000 MCC wydać by zarabiać okolo 0.1$ dziennie , a na drugim 495 000 MCC .

A i jeszcze sprawdźcie od kiedy jest ta gra bo widzę ze najlepszy gracz ma 15 lvl co jest śmieszne bo da rade do tego dobić w tydzień lub szybciej , dlatego piszę ze nie jestesmy w stanie stwierdzić czy Admin jest uczciwy bo juz dawno nawet jakby liczyć od daty powstania tego tematu to ktos powinien mieć co najmniej 50lvl+

1lvl-2lvl = przechodzisz około 30 skróconych linków

2lvl-3lvl = przechodzisz około 60 skróconych linków

3lvl-4lvl = przechodzisz około 450 skróconych linków , nawet nie chce sprawdzać ile potrzeba na 4lvl-5lvl bo jest masakra


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - loryn222 - 19-06-2018 15:52

Dobiłem 4lvl czyli czeka mnie co najmniej 900 skróconych linków Sad


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - Caevar - 29-06-2018 08:00

Ja dobiłem już 7lv, użyłem dwóch promo codów i weszły.
Skracanie linków faktycznie męczące, natomiast sama idea strony całkiem mi się podoba póki co.
A zanim dozbieram do wypłaty to minie jeszcze sporo, więc jak mi cierpliwości starczy to napiszę.


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - loryn222 - 29-06-2018 15:51

Jaki ci srednio wychodzi zysk na twoim poziomie jak zużyjesz całą energię i sprzedasz z tego surowce ?


RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker - Kilkujadek - 29-06-2018 20:10

8lvl 10 energii to jakies 40-60MCC