Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSC-jak to działa?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: PSC-jak to działa?? (/Temat-PSC-jak-to-dziala-155771)

Strony: 1 2


PSC-jak to działa?? - Darven - 08-04-2018 19:18

Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć działanie PSC, bo w googlach wszystko jest tak powierzchownie opisane że nic z tego nie rozumiem.

Idę do sklepu, kupuje karte za powiedzmy 300zł, wchodzę na strone paysafecard.com i wpisuje kod. Gdzie go wpisuje? Muszę mieć konto?? Jeśli tak, to przecież muszę podawać dane osobwe, a piszę wszędzie, że dzięki PSC nie muszę tego robić. No to jak jest wreszcie naprawdę?? Prywatność polega wyłącznie na tym, że nie podaje danych przy kupowaniu w internecie?? A same dane na paysafecard muszę już dać??


RE: PSC-jak to działa?? - Matoro132 - 08-04-2018 20:16

Nie musisz mieć konta Tongue Możesz wykonywać płatności psc tylko za pomocą tego kodu na paragonie Big Grin Jeśli chcesz sprawdzić ile masz na swoim kodzie psc to wchodzisz tu click i wpisujesz kod. Konto możesz założyć po to, żeby za każdym razem nie szukać tego papierka z kodem i go nie przepisywać tylko doładować nim swoje konto, a papierek z kodem możesz wyrzucić.


RE: PSC-jak to działa?? - rachman - 08-04-2018 21:16

Kupujesz kartę i on jest jak banknot o danej wartości. Dane jak wyżej kolega wyjaśnił podajesz przy założeniu konta którego nie musisz zakładać. No i wiadomo w sklepie zazwyczaj jeśli towar musi być wysłany na adres. To taki jakby banknocik który nie wszędzie jest akceptowany.


PSC-jak to działa?? - Darven - 08-04-2018 22:07

Jak kupie np. Za 300 to dostanę wartość taka sama czy coś potrącają?


RE: PSC-jak to działa?? - rachman - 08-04-2018 22:16

Ja nie kupuję ale młody kupuje w kiosku za sto to dostaje sto. Na alledrogo widziałem że cena jest wyższa niż wartość o parę złotych. Nie wiem od czego to zależy.


PSC-jak to działa?? - Darven - 09-04-2018 07:18

Z tego co tu zauważyłem, ludzie wymieniają się psc za np. PP. PSC nie da się przelewać pieniędzy jak przy pomocy pp. Jak zatem wygląda transakcja?? Przesyłasz kod psc? Przecież sprzedający też wciąż go ma.

Czy może konto, o którym mowa jest wyżej, gdy jest zasilane przy pomocy karty, kasa jest przypisana tylko do niego a na pinie już nic nie ma?? Tak to działa?


RE: PSC-jak to działa?? - Matoro132 - 09-04-2018 20:47

Wymieniają się po prostu kod z paragonu za przelew pp lub ty coś komuś kupujesz za psc, a on Ci przelewa hajs ;d Przykładowo ty kupujesz komuś giftcode na g2a, a on Ci przelewa hajs za tego gifta na pp. Jeśli chodzi o kupno czegoś przy pomocy psc to możesz to zrobić używając kodu bez logowania się do konta lub poprzez środki którymi zasiliłeś konto. Gdy przypiszesz kod psc do swojego konta to na pinie już nic nie ma, a środki są dostępne tylko z twojego konta.


RE: PSC-jak to działa?? - Darven - 10-04-2018 07:02

(09-04-2018 20:47)Matoro132 napisał(a):  Gdy przypiszesz kod psc do swojego konta to na pinie już nic nie ma, a środki są dostępne tylko z twojego konta.

O to właśnie mi chodziło


RE: PSC-jak to działa?? - D-ik - 20-09-2019 07:17

Witam, Dodam inne pytanie. Czy wie ktoś po jakim czasie PSC dodaje plus Points za osobę polecona?


RE: PSC-jak to działa?? - Fejster - 21-09-2019 10:21

(20-09-2019 07:17)D-ik napisał(a):  Witam, Dodam inne pytanie. Czy wie ktoś po jakim czasie PSC dodaje plus Points za osobę polecona?



od razu po spełnieniu przez nią warunków polecenia (po pierwszej transakcji)