Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię] Reklama SnapChat (Erotyka) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupię] Reklama SnapChat (Erotyka) (/Temat-Kupie-Reklama-SnapChat-Erotyka-155750)



[Kupię] Reklama SnapChat (Erotyka) - war43 - 06-04-2018 15:46

1.Nazwa przedmiotu : Reklama SnapChat

2.Opis przedmiotu :
Z wielką chęcią wynajmę kawałek powierzchni na Twoim koncie SnapChat.
Interesuje mnie dodanie Snap'a na MyStory, który będzie reklamował mój profil.
Drugą ofertą jest reklama mojej strony internetowej w ten sam sposób.

3.Zdjęcia : BRAK

4.Kontakt :
GG: 2056476
PW

5.Cena :
Reklama Profilu - 7zł / 1000 wyświetleń.
Może być powtarzana co tydzień.

Reklama Strony - 1zł / 1000 wyświetleń.
Może być powtarzana za każdym razem, gdy dodam nowy wpis na stronę. Cena za tę reklamę jest dość niska, ale nadrabia tym, że jest nieinwazyjna.
Przygotowując ją, dbam o to, żeby w żaden sposób nie zaszkodzić Twojemu profilowi, a wręcz mu pomóc. (Strona to nie żadne Sub-SMS, ani nic w tym stylu)


6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PayPal, lub konto bankowe.
Płacę w momencie, kiedy wyślesz mi screena z ilością wyświetleń postu reklamowego, czyli najlepiej po upływie ~23 godzin, gdyż wtedy będzie ich najwięcej.


[Kupię] Reklama SnapChat (Erotyka) - Admin - 14-09-2019 15:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.