Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Cały czas do przodu" - J.K. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Cały czas do przodu" - J.K. (/Temat-Caly-czas-do-przodu-J-K-155744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 05-10-2019 10:04

Mały updateBig Grin.
Tak więc ogólnie działałem mało, dosłownie kilka dni w przeciągu całego okresu od ostatniego wpisu usiadłem przed monitorem żeby w ciągu kilkudziesięciu minut dodać trochę linków. Dalej zarobki są tylko z tej jednej niszy, bo za pozostałe się nie wziąłem. Wczoraj udało mi się w końcu podpiąć domenę i ogarnąć treść na drugą niszę, więc może jutro zacznę cały proces seo od nowa, mam nadzieję, że z dobrym skutkiemSmile.
Natomiast co do pierwszej strony, to jakieś dolary kapią. Jednak kwoty nadal są małe, więc nie nazywam tego zarobkowaniem a zabawą. Jednak już na paypala spadło 1,5k PLN z tego, więc jak uzbiera się większa kwota to coś będzie można zakupić sponsorowanego przez ogads.
A tak poniżej kilka ostatnich dni:
[Obrazek: 6a15e62176be6.bmp]

Z tą stroną też testowałem różne tipy (podpatrzone u innych i też część mojego autorstwa), które miały za zadanie szybko podbić stronę, kiedy była w topce ale nie na samym szczycie. I powiem wam, że część rzeczywiście fajnie działa. Efekt najczęściej był chwilowy (1-3 dni) ale ruch dość wyraźnie poszedł do góry i zarobki oczywiście też (wtedy dziennie było ~15$)
A jak ktoś planuje też wystartować z SEO, to ważne jest dobre dobranie niszy. Jak mamy popularny temat pod USA, to nawet w słabsze dni, jak jest mało UV, przy nawet kilku leadach powinno wpaść kilka $$. Natomiast, kiedy przypadkowo nasz target będzie wśród bardziej opalonej społeczności globu, to można mieć 100 leadów i 3$ dniówkifacepalm.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 07-10-2019 19:19

Do ogarniętych w temacieBig Grin, rozszerzenia takie jak .world itp. mają znaczenie przy pozycjonowaniu? Google daje jakiąś przewagę .com? I jak dodam kilka stron w temacie hack do jednego konta google search console, to raczej igram z losem?


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - Oskarqq - 07-10-2019 19:31

Właśnie zastanawiałem się jakiś czas temu nad tym, mój brat korzysta z rozszerzenia .world przy swojej witrynie. W teorii .com jest ogólnoświatowa i .world również. W praktyce jest tak, że samo rozszerzenie nie powinno mieć wpływu na widoczność, ale już np. może mylić odbiorców. Załóżmy że Twój serwis nazywa się shoes.world, nie jest to zbyt popularne rozszerzenie i w pamięci może zapadać shoesworld.com. Jednakże gdybać tak można i można, żądnych case study w necie na ten temat nie ma, aktualnie serwis mojego brata na domenie .world przewyższa .com, jednakże działa w specyficznej branży i to bardzo. Dodatkowo zyskuje dużo naturalnych linków z wikipedii z różnych państw.

Reasumując, domena .world nie powinna mieć wpływu na pozycjonowanie, ale trzeba mieć na uwadze, że .pl trudno pozycjonuję na inne rynki niż Polska i podobnie jest z innymi. Musisz mieć na uwadze co dana domena reprezentuje.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - danoneksss - 07-10-2019 23:07

Nie powinieneś dodawać żadnej strony o tematyce hack do google search console.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - fakefejk - 15-10-2019 09:55

(07-10-2019 23:07)danoneksss napisał(a):  Nie powinieneś dodawać żadnej strony o tematyce hack do google search console.

Dlaczego? To nie analytics, nie dostarczasz Google'owi niczego, czego by wczesniej nie wiedzial.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 15-10-2019 17:47

Z GSC można wyciągnąć ciekawe informacje stąd wolałbym z tego narzędzia korzystać i póki co tak jest.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 20-10-2019 18:37

Pierwszy dzień, kiedy wszystkie keywordy, które śledzę w serpyou mają wbite TOP5

[Obrazek: 5517bc86650a1.bmp]

Zaznaczam, że nadal całość opiera się na jednej niszy, którą wybrałem dla testu i swojego startu. Ale ostatnio już fazę testowania mogę powiedzieć, że zakończyłem, wyciągnąłem wnioski i nakreśliłem pełny plan na skalowanie działań.
Druga strona jest na 2 kroku na 12 w pozycjonowaniu, czas potrzebny do wejścia w top to pewnie 3-4 miesiące. Ale już nie opieram się na jednym kolejnym LP, tylko na serwer wrzuciłem kolejną (trochę trudniejszą) niszę oraz zleciłem teksty dla dwóch kolejnych, więc pod koniec następnego tygodnia w fazie budowania pozycji będą 4 kolejne strony. I będą one w podobnej fazie rozwoju.
A zarobki jeśli chodzi o tą osamotnioną LP z pozycji ze screena powyżej, to wczoraj wpadło ~18$, dziś jest ~9$ (trzeba mieć na uwadze, że statystyki liczone wg ogads od 6:00 do 6:00).

Pozdrawiam


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 22-10-2019 18:39

Jest może lepszy sposób wypłaty środków z ogads niż PayPal? Jakiś procesor płatności, do którego można wyrobić sobie kartę?


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - mklop111 - 23-10-2019 12:46

Payoneer, polecam Wink


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - azontoo - 24-10-2019 17:03

Za content na stronę płacisz? Piszesz sam, czy masz sposób?