Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Cały czas do przodu" - J.K. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Cały czas do przodu" - J.K. (/Temat-Caly-czas-do-przodu-J-K-155744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 14-06-2019 10:11

Tak teraz wyglądają pozycje, małe spadki ogólnie. Ale za to główny keyword wskoczył do top100Big Grin (ma on ~14000 wyszukiwań/mc, nie wiem czemu serpyou tego nie wyświetla dla tego słowa)
[Obrazek: Screen-Shot066.png]

Dodane około 160 linków w profilach, pewnie jeszcze nie wszystkie zaindeksowane.
Teraz zastanawiam się na linkowanie w domenach edu i gov oraz dodanie trochę guest postów, to będzie mój kolejny krok.


Sprawdziłem także jak na moją niszę wygląda konkurencja oraz ilość wyszukiwań na youtube, tak wg keywordtool.io:
[Obrazek: Screen-Shot067.png]

Filmik mam już gotowy, na jego bazie zrobiłem sobie coś na wzór "szablonu" w camtasia, wiec przy kolejnych niszach zostaje tylko podmiana treści oraz reszty elementów i kolejny film będzie powstawał w mniej niż godzinę.
Dodatkowo mam patent na bezkosztowe pozyskanie wyświetleń, lajków, komentarzy itp., pod wybicie filmu w ytIdea, więc tutaj nie wydam ani grosza, tylko trochę czasu i kombinacji. (i nie żadne serwisu typu addmefast czy ytmonster).

Jak wrzucę film na YT, wyboostuje i odczekam 48h to dam na public i zobaczymy jaki da to rezultatCool


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 27-06-2019 10:05

Serpy prezentują się na dzień wczorajszy następująco:
[Obrazek: Screen-Shot069.png]

Szału nie ma i w sumie nawet mała frustracja, że nawet takie łatwe frazy dalej w lesieRolleyes. Ale działam dalej, teraz dam odpocząć stronie i na weekend spróbuję zakupić trochę linków z subredditów, może poskutkuje strzałem do góry.

Z tych pozycji narazie strona z ruchu z google zarobiła ~2,5$, mam nadzieję że do października (wtedy kończy się okres zakupu domeny) strona zarobi choćby na swoje odnowienie.


Youtube narazie nie ruszyłem.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 23-07-2019 09:20

Wczoraj fajnie się zazieleniło:
[Obrazek: Screen-Shot068.png]

Serpy skoczyły do topki i od razu zaczął napływać ruch organiczny oraz pojawiły się leady na ogads (parę dolarów wpadło), więc co najważniejsze - działaCool! Dobrze to wpływa na morale.
Dziś już musiały pozycję trochę spaść, bo ruch jest mniejszy, więc teraz popracuję żeby pozycje zadomowiły się na dłużej w topie i od razu rejestruje 3 kolejne domeny pod nisze i działam wg wypracowanego i spisanego schematu.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 29-07-2019 13:55

Pozycje mniej więcej utrzymują się na tym samym poziomie, co na screenie powyżej. Zaowocowało to takimi wynikami w ogads:
[Obrazek: Screen-Shot071.png]

Kwota wystarczająca na kebab i browarJerk, ale jak pomyślę, że stosunkowo kosztowało mnie to mało czasu pracy, to wystarczy tylko dodawać kolejne strony, czekać aż wskoczą do topu i liczyć $$$ (wiem, łatwo to brzmi, a życie zweryfikuje całość). Nie mniej jednak kupione 3 kolejne domeny, dwie z podobną konkurencją, jedna z trochę większą, zobaczymy co z tego będzie.

ps. W ogads można jakoś prosto określić od jakiej wartości stawki mają się dane oferty pokazywać? Bo trochę szkoda, jak za amerykański ruch dostają leady po 0,13$.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - adamcio99922 - 29-07-2019 14:07

Możesz sobie ustawić w lockerze:

[Obrazek: 2t8h239tt8.jpg]

ale nie zawsze to działa. Jak wejdzie Ci jakaś Kambodża to i tak zobaczysz 2 centy Jerk2


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 29-07-2019 14:15

Mam tam ustawione 0,3$ właśnie i jednak widać, że to nie działa, bo dalej za Amerykańców mam leady po 13, 17 centów itp.Xpokerface

Ale jeśli chodzi o kraje biedoty, to jasna sprawa, że lepiej mieć te 3 centy za ciapaków niż wcaleJerk


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - ErgePL - 29-07-2019 16:56

Czy OgAds jest lepszy od CpaBuild? Masz jakieś porównanie radek0389? OgAds opiera się tylko na instalacji danych aplikacji i za instalacje jest przyznawana prowizja, czy również są jakieś płatne oferty? Smile


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 29-07-2019 18:03

W sumie z tym pytaniem to lepiej uderzaj do Lanserka albo adamcio99922, bo mają konkretne zarobki i ruch, u mnie narazie przy początkach i takim małym kapiącym ruchu ciężko wogóle wyciągnąć jakieś wnioski czy robić test między sieciamiSmile.


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - radek0389 - 03-08-2019 19:24

Przyszedł czas na czerwone statystyki, strona poleciała od 3-4 dni w dół, sprawdziłem w google search console to nie mam żadnych śmieciwych linków od konkurencji, więc to naturalna reakcja od google.
Do bardziej doświadczonych - poczekać trochę na rozwój wydarzeń i stabilizację pozycji, czy od razu zacząć mozniej linkować, żeby pozycje wskoczyły z powrotem do topu?

[Obrazek: Screen-Shot072.png]


RE: "Cały czas do przodu" - J.K. - mahuzz - 03-08-2019 19:27

Ja tak na szybko - może o tym pisałeś. Ile czasu istnieje domena, w jakim stanie ja kupiłeś i kiedy?