Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stażowe konto facebook ponad 1500 znajomych 19zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam stażowe konto facebook ponad 1500 znajomych 19zł (/Temat-Sprzedam-stazowe-konto-facebook-ponad-1500-znajomych-19zl-155736)



Sprzedam stażowe konto facebook ponad 1500 znajomych 19zł - dirtrx - 05-04-2018 15:57

1.Nazwa przedmiotu : Jak w tytule
2.Opis przedmiotu :
Staż od 21 grudnia 2017
Na koncie ponad 1500 znajomych dużo z Polski
Konto przechodzi weryfikacje każdym zdjęciem za każdym razem kiedy proszono mnie o wysłanie zdjęcia wysyłam jedno które dodam do konta przy sprzedaży
Konto nigdy nie używane do spamowania
Jest trochę grup na koncie
Więcej informacji na priv
Nie odpowiadam za ban konta jeśli dokonasz jakichś zmian po zakupie oprócz zmiany e-mail oraz hasła gdzie na pewno wyskoczy weryfikacja na zdjęcie, ale jestem na 100% pewny ze przejdzie jak każde moje konto sprzedane na tym forum
Po zakupie proszę o zmianę hasła oraz e-mail i usunięcie starego z konta, po tym czasie nie odpowiadam za skradzione konto lub coś w tym stylu ponieważ konta wysyłam na tymczasowym e-mail gdzie każdy może wejść bez podania hasła.
3.Zdjęcia : zbędne mogę wysłać na pw
4.Kontakt :pw lub pod postem
5.Cena :19zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank, PayPal, kryptowaluty


RE: Sprzedam stażowe konto facebook ponad 1500 znajomych 19zł - dirtrx - 07-04-2018 13:08

Sprzedane


Sprzedam stażowe konto facebook ponad 1500 znajomych 19zł - Hybrid1990 - 07-04-2018 13:09

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.