Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Programy 18+ Revshare! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Nowe Programy 18+ Revshare! (/Temat-Nowe-Programy-18-Revshare-155712)



Nowe Programy 18+ Revshare! - AnnaKa - 03-04-2018 11:27

[Obrazek: XXkDQLu.jpg]

Drodzy Wydawcy!

Pragniemy poinformować Was, że w Lead.Network pojawiły się cztery nowe programy revshare!
Każdy z programów da Wam wynagrodzenie w postaci 48% od wpłat poleconych przez Was użytkowników!
Wszystkie cztery programy w Polsce są przetłumaczone!

Lista programów:

1. [18+] HOT SEX BUDDIES - REVSHARE - RESPONSYWNY
Link do kampanii: tutaj

2. [18+] ADULT CROWD - REVSHARE - RESPONSYWNY
Link do kampanii: tutaj

3. [18+] DATING BUDDIES - REVSHARE
Link do kampanii: tutaj

4. [18+] SWEET AND CASUAL - REVSHARE - RESPONSYWNY
Link do kampanii: tutaj

Zapraszamy do promocji i życzymy Wysokich Zarobków!
Ekipa Lead.Network



RE: Nowe Programy 18+ Revshare! - Kreceseo - 13-04-2018 22:16

Revshare, coś co lubię. Człowiek się napracuje a później codziennie jakaś kasa jest. Sprawdzę swoich sił u was. Mam nadzieję, że pomożecie mi jak będę miał jakieś pytania tak jak zawsze Big Grin


RE: Nowe Programy 18+ Revshare! - AnnaKa - 13-04-2018 22:48

@[Kreceseo] Tobie pomoge zawsze i chetnie, zreszta jak kazdemu. Pisz na pw ale odpisze jutro kolo poludnia.


RE: Nowe Programy 18+ Revshare! - Kreceseo - 14-04-2018 11:01

@[AnnaKa] Napisałem na gg. Możemy w poniedziałek się dogadać co i jak nie będę zawracał głowy w weekend.