Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) (/Temat-Nowa-gra-na-Ps3-Poprosze-o-opinie-uzytkownikow-15566)



Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Bolt - 24-10-2010 18:40

Witam

Przymierzam się do kupna nowej gry, tych co maja premierę w najbliższym miesiący - dwóch. W grę wchodzą:
-Assassins Creed Brotherhood
moja opinia o grze: Spodziewam się hitu, po świetnej "dwójce", która nie dość że miała fajną, rozbudowaną fabułę to też całkiem niezłą grafikę i łatwe pucharki

-NFS Hot Pursuit
moja opinia o grze: Trudno mi coś o niej powiedzieć bo nfs od dawna daje plamę, brak fizyki jazdy to spory minus. Jednak warto zauważyć że ta część została utworzona z producentami burnouta. Gra mnie zachęca free roadem czego brakuje w gran turismo, wyścigi non-stop są strasznie monotonne

-Gran Turismo 5
moja opinia o grze: Ma być hit. Dobra fizyka jazdy czego brak w nfs-ie i ładna grafa zachęcają do kupna gry. Lubię jednak czasem sobie pojeździć po mieście i porozbijać się o budynki - tego w gt nie zobaczę.

-Cod Black Ops
moja opinia o grze: Tak w sumie to nie mam co napisać, bo ostatnia część strzelanki tego typu to był Cod 4... Nie jest to mój ulubiony typ gry (czyt. FPS/Wojenny).

-F1 2010
moja opinoia o grze: Tak! To jest chyba mój faworyt w ścigałkach. Rozbudowany tryb kariery, ładna grafa i multi do 12 osób.

Jak widzicie gier sporo więc prosiłbym o pomoc w wyborze. Chcę też się dostosować pod was bo co to za gra samemu, może ktoś jest chętny na kupno którejś z nich?

Pozdrawiam


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - D3S1DER1UM - 24-10-2010 19:16

Gran Turismo 5 . . . moje zdanie może wydawać się nie obiektywne jako fanki motoryzacji ale kocham tą gre i wszystkie jej części. Uważam że to jest taka perełka wśród gier na Play Station.

Może jeszcze F1 2010 w gre nie grałam, ale podobno jest dobra.


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - rajmek126p - 24-10-2010 19:37

moim zdaniem liderem jest grand turismo 5 będzie kozacka ^^ drugie miejsce F1 2010 Smile


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Bolt - 24-10-2010 19:41

Dzięki za odpowiedzi. Dodam ankietkę by było łatwiej Wink


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - DonHoracy - 24-10-2010 20:13

Ja Ci powiem tak: AC II Brotherhood zapowiada się świetnie, ja już czekam na xboxa Smile Gran turismo również zapowiada się bardzo ładnie i 4 nie brakowało niczego to 5 tez będzie świetna. Z tych dwóch mimo wszystko ja wybrałbym AC bo gran turismo to tylko jeździsz po tych torach i nic nowego Tongue Co do reszty to F1 strasznie niedopracowane, tzn. jest dużo głupich błędów np. kara dla Ciebie chociaż zawinił inny kierowca. Nie są to jakieś bugi ale takie niedopracowania jeśli chodzi o grywalność. Black ops tylko i wyłącznie pod klawiature i myche, NFS będzie kolejną kaszaną, bo nic związanego z realną jazdą tam nie będzie zresztą podziwiam tych z EA skoro myślą, że da się wymienić samą sprężarkę w galardo Tongue Kupuj AC II bo będzie miało multi więc też pograsz z innymi Smile


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Zampal - 24-10-2010 20:13

Gran Tursimo 5, jak znowu date premiery przeniosą to się nie zdziwię . Lepiej kup Black Opsa.


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Jeppers - 24-10-2010 20:20

GT5 albo MMA, widziałem recenzje MMA, wypasiony tryb kariery i multiplayera, dla mnie miazga !

Co do GT5 nie będę się rozpisywał, bo Ciebie nie interesuje


RE: Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Bolt - 24-10-2010 20:25

No i został Brotherhood i MMA. "2" Assassin'sa jest wyczepista, jestem już na końcu gry :> MMA to eksperyment bo tej gry jeszcze nie było na rynku a znając życie powstanie seria taka jak Fight Night Round... Jednak na pierwszy ogień idzie AC Brotherhood. Dzięki panowie za pomoc, zamykam Smile


Nowa gra na Ps3 - Poproszę o opinie użytkowników :) - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.