Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy (/Temat-Alternet-com-AdBlast-online-Revshare-matryce-portal-spolecznosciowy-155657)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - Doorm - 26-10-2018 23:12

Czyli co scam już?


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - Doorm - 01-02-2019 19:06

Płaci to nadal?


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bugibugi - 16-02-2019 09:07

tak cały czas daje zarabiać


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - heycrey - 17-02-2019 23:37

Warto jeszcze w to wchodzić jeśli jestem zielony w temacie?


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - wrzochal11 - 18-02-2019 11:07

W tego typu projektach z każdym dniem szansa na zarobek, czyli wyjście na plus, jest coraz mniejsza. Historia pokazała, że podobne przedsięwzięcia upadają z dnia na dzień. Dlatego mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę na czym polegają tego typu projekty. Jeśli nie, to poczytaj sobie na czym polega schemat Ponziego.
Generalnie to większość osób w tego typu rzeczach traci - tutaj chodzi o to jaka gotówka zostanie realnie Ci wypłacona, a nie o wirtualny zapis pieniędzy jaki rzekomo posiadasz. To są dwie zupełnie różne sprawy, bo dziś projekt może wypłacać, a jutro już niekoniecznie.
Na tego typu projektach też zawsze zarabiają osoby, które mają dużo poleconych. Jeśli poleceni wiedzą w co wchodzą i jaki rodzaj ryzyka tutaj występuje to jeszcze pół-biedy. Niestety często tak nie jest, ale to już szeroki temat Smile

Cóż, jeśli chcesz się bawić w tego typu projekty to się baw. Możesz zarobić, możesz stracić. Nikt Ci nic nie zapewni. Pamiętaj żeby inwestować tylko takie pieniądze które możesz stracić, nie traktuj tego jako złoty biznes, albo coś co Cie ustawi do końca życia. Traktuj to bardziej jako gre hazardową. Bo w tego typu projektach jedno jest tylko pewne - to że nic nie jest pewne Smile


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - rafkos7732 - 05-03-2019 16:15

To jest tak jak z Lotto lub innymi grami jak grasz czesto możesz wygrać jesli grasz raz na miesiąc to twoja szansa jest mała Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa .

Jesli ktoś byłby zainteresowany dołączeniem do zespołu zapraszam https://adblast.alternet.com/r/rafkos7732


Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - Doorm - 06-03-2019 23:01

Mam 50.18$ chcę wypłacić i wyskakuje, że nie mam wystarczającej ilości środków. Wiecie o co może chodzić? Nawet równych 50$ nie puści ten sam błąd. Konto zweryfikowane.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - rafi213 - 14-03-2019 00:03

za dużo użytkowników Big Grin


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - adolek17 - 24-04-2019 20:50

To już jest raczej KONIEC.


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - kolorpurpury - 25-05-2019 11:24

A miała być wkrótce kopalnia, giełda i własna kryptowaluta Jerk