Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy (/Temat-Alternet-com-AdBlast-online-Revshare-matryce-portal-spolecznosciowy-155657)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - handziu - 05-05-2018 15:54

A ja mam pytanko - co to jest ten prezent o wartości 10$ przy rejestracji an Alternet?


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bithub - 05-05-2018 17:28

(05-05-2018 15:54)handziu napisał(a):  A ja mam pytanko - co to jest ten prezent o wartości 10$ przy rejestracji an Alternet?

MediaPoints, tyle ile przy zakupie pierwszej matrycy, aby dostać trzeba wyplenic profil o swoje zainteresowania i wrzucic zdjecie profilowe. za MP beda funkcje do odblokowywania w serwisie


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - drought - 06-05-2018 08:36

Sorry za prawdopodobnie banalne pytanie ale nigdy nie miałem do czynienia z matrycami. One zapełniają się same czy trzeba naciągać kolejne osoby na inwestycję? Wykup pakietów gwarantuje nam kolejne osoby czy tylko daje możliwość wciągnięcia kolejnych? I po jakim czasie matryce zaczynają się napełniać?


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bithub - 06-05-2018 14:35

(06-05-2018 08:36)drought napisał(a):  Sorry za prawdopodobnie banalne pytanie ale nigdy nie miałem do czynienia z matrycami. One zapełniają się same czy trzeba naciągać kolejne osoby na inwestycję? Wykup pakietów gwarantuje nam kolejne osoby czy tylko daje możliwość wciągnięcia kolejnych? I po jakim czasie matryce zaczynają się napełniać?
Działa to tak, że Twoje matryce zapełniane są Twoimi partnerami, partnerami Twoich partnerow i tak dalej w głąb 10 razy. Każda z 6 matryc ma miejsce na około 60000 osób (59k z kawałkiem), czyli sa to matryce 3x3 głębokie na 10 poziomów, czyli z każdej osoby w strukturze dostajesz prowizje. Do matryc dołączają Ci, którzy także u siebie uruchomili matryce. Matryce mozesz odblokowac swoimi srodkami, ale możesz je także odblokowac srodkami zarobionymi w AdBlast. W przypadku kiedy user X będący poleconym usera Y, odblokuje wyższą matrycę przed swoim sponsorem (userem Y), nie dołącza on do jego struktury, a zostaje podłączony w tej danej matrycy do innego usera posiadającego matrycę o tym samym poziomie. Jest tak tzw spadochroniarz.


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - drought - 06-05-2018 18:35

Czyli jeśli dobrze rozumiem to mogę kupić wszystkie poziomy, zamknąć program i wrócić za powiedzmy miesiąc wypłacić już zebraną kwotę? Big Grin Liczy się bardziej Twój portfel aniżeli umiejętność pozyskiwania partnerów. Oczywiście rozumiem że lepiej jest samemu ich zdobywać bo to przyśpieszy cały proces.


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bithub - 06-05-2018 19:24

(06-05-2018 18:35)drought napisał(a):  Czyli jeśli dobrze rozumiem to mogę kupić wszystkie poziomy, zamknąć program i wrócić za powiedzmy miesiąc wypłacić już zebraną kwotę? Big Grin Liczy się bardziej Twój portfel aniżeli umiejętność pozyskiwania partnerów. Oczywiście rozumiem że lepiej jest samemu ich zdobywać bo to przyśpieszy cały proces.

W Matrixach spadochroniarze nie wyrastają w strukturze jak grzyby po deszczu, wiec na kokosy z nic nie robienia bym nie liczył Tongue jak chcesz nic nie robić to jednak do revshare (2 minuty klikania dziennie i nalicza 125%) czyli AdBlast


Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - kolorpurpury - 09-05-2018 17:44

Ja na identycznym matrixie nic nie robiąc z 85$ zarobiłem ponad 300$ i cały czas coś wpada Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bithub - 16-05-2018 13:48

A to nawet nie wiedziałem że tyle spadochroniarze dająWink mi wpadło 3 do tej pory Wink


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - handziu - 30-05-2018 10:23

Ludki, jest możliwość żeby kasę z AlternetMatrix przenieść na AdBlast? chcialem kupic matryce, w matrixie dodalem srodki ale nie mogę za nie kupić matrycy :O


RE: Alternet.com / AdBlast.online - Revshare + matryce + portal społecznościowy - bithub - 31-05-2018 13:48

(30-05-2018 10:23)handziu napisał(a):  Ludki, jest możliwość żeby kasę z AlternetMatrix przenieść na AdBlast? chcialem kupic matryce, w matrixie dodalem srodki ale nie mogę za nie kupić matrycy :O

Pisz do supportu, przeniosą kasę Wink support(at)alternet.com

Zrobili nowe promo (tym razem w języku Polskim!) Smile