Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) (/Temat-kupie-weryfikacje-sms-to-nie-fb-ani-google-155647)



kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - m1kie - 29-03-2018 15:21

1.Nazwa przedmiotu : Weryfikacja SMS
2.Opis przedmiotu : Weryfikacja sms - dokladniej dwie rzeczy na jeden numer.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : Pw albo skype m1kiexpl
5.Cena : zlotowka za kazda weryfikacje, wiec za jeden numer dwie weryfikacje place 2 PLN.
6.Sposób zapłaty za przedmiot przelew na konto/ paypal.:


RE: kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - aron-baron - 29-03-2018 15:30

Poszło pw


RE: kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - tjt1 - 29-03-2018 15:33

Jestem zainteresowany. Wysłałem pw.


RE: kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - tjt1 - 29-03-2018 17:39

Wszystko w porządku, sprawnie i uczciwie. Pieniądze po chwili na paypalu. Są to dwa kody sms ze znanych serwisów, które trzeba podać autorowi wątku do weryfikacji, żadne płatne subskrypcje. Gorąco polecam!


RE: kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - detalek.2010 - 07-04-2018 10:39

Mam do dyspozycji nawet kilka tysięcy starterów, które nie były nigdzie rejestrowane do weryfikacji Smile
tel. 511-764-837
https://web.facebook.com/lukasz.ziolek


kupie weryfikacje sms ( to nie fb ani google) - Hybrid1990 - 12-11-2018 08:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.