Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot - kopiowanie sygnałów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Bot - kopiowanie sygnałów (/Temat-Bot-kopiowanie-sygnalow-155628)

Strony: 1 2 3


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - mattxx - 25-04-2018 14:24

Ciekawa opcja pasywnego dochodu, tylko aby systematycznie zarabiać....


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - Karamber - 26-04-2018 15:32

interesujące jak ktoś z wyżeraczy forum przetestuje niech coś napisze


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - ravsk8 - 28-04-2018 21:48

Więcej info tutaj.
https://www.dtadvanced.pl/offer/offerSpecial/18


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - amadeuslord - 29-04-2018 20:26

(26-04-2018 15:32)Karamber napisał(a):  interesujące jak ktoś z wyżeraczy forum przetestuje niech coś napisze

Dokładnie, też czekam na więcej opinii na temat projektu.

W ostatnim czasie natknąłem się między innymi na filmy na (polskim) Youtube o tym bocie i miałem wrażenie, że wszystkie są zrobione według jednego szablonu, mimo, że były publikowane na różnych kanałach. Zauważyłem również sztuczki marketingowe (coś w stylu haseł: rejestruj się już teraz, bo potem nie będzie tak dobrej okazji).

Podsumowując, moja czujność została pobudzona Big Grin ale może być i tak, że to tylko błędne spostrzeżenia.

EDIT: Po krótkim reaserchu zauważyłem, że gościu, który jest wpisany na stronie tej usługi dta (Pablo G[...] ) jest też członkiem TJSu i po tym co po sobie zostawił mogę stwierdzić, że jest ogarniętym kolesiem Wink

EDIT2: Kanały, o których mówiłem są podane w poradniku "DTA - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA"na ich stronie >> czyli jednak dobrze wyczułem marketingowe triki ;p


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - Scoobyx - 01-05-2018 14:08

To może trochę ostudzę wasze emocje, kilka statystyk:

Obecny wynik w pozycjach
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-05-01_o_14.27.55.png]

Bardzo duże rozjechanie, pomiędzy zyskownymi, a stratnymi transakcjami. Największa strata pod rząd(23 transakcje!) wynosi około -66%, natomiast zysk z 325 transakcji zaledwie ~30%. Oznacza to, że bot przetrzymuje stratne pozycje przez długi czas. Gdyby nie dopłata w wysokości 1000$, wyniki wyglądały by na prawdę słabo. Podejrzewam że w statystykach uwzględniony jest depozyt, dlatego wygląda to tak kolorowo.
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-05-01_o_14.28.24.png]

W procentach ładnie to wygląda, jednak w $ już nie do końca. Zalecana była by większa kontrola nad botem.
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-05-01_o_14.29.59.png]

Najświeższa recenzja jednego ze subskrybentów.
[Obrazek: Zrzut_ekranu_2018-05-01_o_14.30.58.png]

Duże obsunięcia kapitału, małe zyski, co za tym idzie niskie R:R, rzekłbym nawet ujemne. W ciągu kilku dni można pozbyć się całego zysku. Z mojego punktu widzenia, nie jest to warte tych 40$, które przy dobrym zarządzaniu kapitałem i inwestowaniu z o wiele lepszym R:R możemy uzyskać jednego dnia bez bota, będąc średnio-zaawansowanym traderem z doświadczeniem.

Aczkolwiek chętnie wysłucham opinii @[DjLiska] po dwóch(?) miesiącach.


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - DjLiska - 06-05-2018 17:25

No więc odzywam się dziś po dopiero co wróciłam ze szpitala i ostatnio pojawiła się informacja, że depozyt 300
już nie jest bezpieczny
Ja zaczynałam od 225 i powiem szczerze wypłaciłam prawie cały depozyt, tylko się pospieszyłam i poszłam do szpitala, w przypadku kont <400-500 nie było się co martwić w przypadku mniejszych też raczej nie, ale przed operacją otworzyłam sama pozycje 0.02 lota i pozamykało mi transakcje na koncie niecałe 400$, na drugim koncie nie kombinowałam i mimo że było tam prawie 100$ mniej taka sytuacja nie miała miejsca.
Ponoć również bot zamykał stratne pozycje w przypadku większego zysku w sensie 90%zamykał/10% zysku zostawiał jako zysk. Niestety kilka dni wyciętych z życiorysu mocno odsunęło mnie od informacji i zajmie to trochę zanim wszystko na nowo przyswoje


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - antykt - 09-05-2018 16:31

czyli szkoda czasu??


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - myself93 - 09-05-2018 17:02

straciłam 1000zł Smile


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - Zaperr44 - 09-05-2018 20:56

Dobrze jednak, że nie inwestowałem w to a chciałem Big Grin Wychodzi na to że już więcej się ugra grając na farcie


RE: Bot - kopiowanie sygnałów - pablo911 - 22-05-2018 08:33

czyli tak jak większosc tych botów : ) raz cos ugrają a potem minus.

nie ma łatwych pieniędzy.