Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? (/Temat-SZUKAM-hosting-na-okolo-15-domen-transfer-nielimitowany-tanio-155619)



SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? - vsmortal - 27-03-2018 19:23

Jak w temacie.
Szukam hosting na około 15 stronek pod PPA.

Transfer musi byc nielimitowany. Na chwilę obecną mam neteasy ale tam mnie ogranicza transfer....

Byle tanio i bez problemów w Landingami pod CPA.


RE: SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? - radek0389 - 27-03-2018 20:46

Konkretnej firmy teraz ci nie polecę, ale jak znajdziesz coś bez limitu, to doczytaj wszystkie warunki dokładnie. Bo często jest tak, że owszem transfer jest no limit, ale firma dopisuje sobie do regulaminu, że może wyłączyć hosting w przypadku nadmiernego wykorzystywania zasobów. Czyli z własnego widzimisię, jeśli jednak w ich mniemaniu transfer masz za duży. Tak miałem w nazwa.pl, serwer za ~ 200 zł na rok bez limitu, skończył się po miesiącu.


RE: SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? - rachman - 27-03-2018 23:43

Zerknij na seohost, ja siedzę tam od lat ale nie korzystam z nolimita. Hosting polecam aie wiem jak u nich z tą realnością nolimitów wygląda. Zapytasz o szczegóły to Ci odpowiedzą. Nie kręcą byleby zdobyć klienta. Jeśli Cię zainteresuje ich oferta to przed rejestracją u nich możesz zgłosić się do mnie - załatwię rabat na 25% na hosting jeśli skorzystasz z refa Wink


RE: SZUKAM hosting na około 15 domen, transfer nielimitowany tanio? - vsmortal - 28-03-2018 11:35




Nie usuwają CPA Landingów?

ten SSD X1 by mi odpowiadał.