Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posty z domeną i fanpage. Na ile można sobie pozwolić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Posty z domeną i fanpage. Na ile można sobie pozwolić? (/Temat-Posty-z-domena-i-fanpage-Na-ile-mozna-sobie-pozwolic-155606)



Posty z domeną i fanpage. Na ile można sobie pozwolić? - legolass97 - 26-03-2018 17:32

Siema wszystkim.
Zaczynam promocję powoli sklepu internetowego z realnym produktem. Wraz z nim prowadzę fanpage sklepu i insta.
I teraz pytanie na ile można sobie pozwolić aby nie narobić sobie lipy z domeną z fanpage na FB?
Temat fake kont mam ogarnięty, więc posty na grupach z kilku kont na innym IP itd.

Tylko chcę zapytać głównie jak zrobić to mądrze nie tracąc możliwości wstawiania domeny czy blokady fanpage.
Powiedzmy że z czasem chciałbym dojść do 5-15 postów dziennie z różnych kont, posty wartościowe, krótkie i w miarę możliwości o różnej treści. Ale każdy kierował by na fanpage lub sklep na mojej domenie. Od początku maskować link częściowo przez skracarki a częściowo czysty wklejać?


RE: Posty z domeną i fanpage. Na ile można sobie pozwolić? - mcmaks - 26-03-2018 20:58

Spróbuj może na sub-domenach z przekierowaniem na domenę główną. Jak tak robiłem i nie miałem problemów z jakąkolwiek blokada ze strony facebooka


RE: Posty z domeną i fanpage. Na ile można sobie pozwolić? - autor12 - 03-04-2018 17:52

Jakoś nie rozumiem tego maskowania ja na fanpagu wstawiam linki kazdej nowej podstrony , każdego posta i wszystko ok i to bezporednio bez skracarek . Na ban to sie narazasz tworzac kilka fikcyjnych kont tylko dla promocji wtedy konta bez znajomych sa adminami na fanpagu i to widać