Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc z ankietami (/Temat-Pomoc-z-ankietami-155589)



Pomoc z ankietami - Fragorski - 25-03-2018 19:43

Hejka, poszukuję osoby która mogłaby mnie "wprowadzić" do stronek z ankietami w zamian za rejestrację z reflinka. Przez wprowadzenie rozumiem jakieś przydatne wskazówki aby nałapać jak najwięcej pozytywnych ankiet, jakie dane dać do profilu etc, od razu mówię, że na paru stronach mam już konto, ale mam nadzieję, że nie będzie to przeszkodą.


RE: Pomoc z ankietami - wrzochal11 - 25-03-2018 21:28

Wiedz jednak, że na wypełnianiu ankiet za dużych pieniędzy się nie zarabia.
W tego typu portalach zbiera się na minimum do wypłaty (np. 50zł) od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Wypełnianie ankiet to też zajęcie dość monotonne i nużące. Osobiście to uważam, że lepiej zainteresować się czymś innym. Chociaż jak ktoś LUBI wypełniać ankiety, to jak najbardziej może to robić Smile
Z moich testów różnych portali z ankietami wynika, że ClixSense jest najlepszym portalem tego typu. Około 40-50zł, przy dobrze wypełnionym profilu i codziennym sprawdzaniu ankiet, można nazbierać. Chociaż od początku 2018r. troche słabiej to wygląda, przynajmniej u mnie, ale mimo to jest to jedyny portal z ankietami, w którym aktualnie coś tam robię.

Jak dostawać więcej ankiet?
Musisz mieć atrakcyjny profil dla tych co zlecają ankiety. Czyli jesteś wykształcony, masz żone i dzieci. Masz też w domu jakieś zwierzę, nieźle zarabiasz, mieszkasz w większym mieście. Jesteś osobą, która podejmuje różne decyzje związane z zakupami, itd. Pamiętaj by podane przez Ciebie informacje były spójne ze sobą.
Jak masz ochotę, to możesz wejść na mojego bloga - patrz moja sygnaturka. Tam jest poradnik dotyczący ClixSense do pobrania, z prawej strony jak zjedziesz nieco niżej Smile


RE: Pomoc z ankietami - Adisabebe - 26-03-2018 17:08

Polecam wejść tu http://zarabiam.com/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875
Tam wszystko znajdziesz


RE: Pomoc z ankietami - Pablinho - 26-03-2018 22:43

Zapraszam do mojego bloga jesli chcesz nauczyć się podstaw - http://zarabianieankietowe.blogspot.com/2018/01/jak-zarabiac-na-ankietach-podstawy.html
W razie jakis pytań bardziej ukierunkowanych zapraszam na prive Wink


RE: Pomoc z ankietami - Dagmara_2017 - 06-06-2018 13:27

a czy w tym ClixSense trzeba najpierw uzbierac polecone osoby zeby dopiero wyplacic pieniadze?


RE: Pomoc z ankietami - wrzochal11 - 06-06-2018 13:35

@up
Nie trzeba mieć żadnych poleconych aby wypłacić pieniądze