Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! (/Temat-Pay2me-pl-poczuj-swiezosc-na-rynku-SMS-155580)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 09-04-2018 11:45

(04-04-2018 00:50)Lukaskov96 napisał(a):  Jak konwertują u Was programy: Test IQ oraz Data śmierci?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie bo wszystko zależy od tego w jaki sposób partner pozyskuje ruch. Średnia konwersja na tych programach u nas to około 3%

(04-04-2018 00:50)Lukaskov96 napisał(a):  Zaliczacie puste leady?
Klient wysyłając smsa nie ma nic na koncie (ale i tak lead jest zaliczony), lecz opłata za usługę (udział w programie) zostaje pobrana z chwilą doładowania konta.

Pustych leadów nie zaliczamy - żadna poważna firma nie płaci pieniędzy za coś za co sama nie otrzyma pieniędzy. Leady są przypisywane do konta w chwili pierwszego zapisu kiedy pobierze użytkownikowi środki z konta lub po jakimś czasie jeśli użytkownik doładuje konto.

(04-04-2018 00:50)Lukaskov96 napisał(a):  Dopuszczacie promocję na fb ads?

Edit: Oczywiście, własną stronkę pod Test IQ mam, ale z małym ruchem.

Oczywiście, należy jednak pamiętać o odpowiednim doborze słów. Najlepiej przesłać nam gotowy tekst / link do reklamy - wtedy weryfikujemy i dajemy od siebie wskazówki.


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - HardCoreSex - 09-04-2018 19:15

W serwisie moja postać widnieje już dłuższą chwilę.
Co mogę powiedzieć? Nooo... Testowałem WSZYSTKIE serwisy i zostaje tutaj, jest najlepiej.
Poniżej screen z wypłatki z miesiąca Marzec:

[Obrazek: chrome_2018-04-09_20-06-12.png]

Jak widać, da się zarobić.
Pozdrawiam!


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - radek0389 - 09-04-2018 19:58

@[HardCoreSex] gratuluje zarobku, kwota robi wrażenieSmile

Tak btw, to ciekawy jestem jaką strategię macie Pay2me na najbliższe miesiące. Rynek dostaje po dupie przez ustawę, starzy wyjadacze w branży zmieniają segment działania (większość), więc teoretycznie robi się luka, ale jak to będzie kształtowało się końcowo - doza ryzyka jest.


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Czaq - 09-04-2018 20:11

Chłopaki znają się na robocie i myślę, że ogarną wszystko.
Również wracam z częścią linków do p2m Wink zobaczymy jak to wyjdzie! Oby było jak najwięcej nowości!


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 09-04-2018 20:22

@[HardCoreSex] gratulujemy i dziękujemy za miłe słowa!

(09-04-2018 19:58)radek0389 napisał(a):  @[HardCoreSex] gratuluje zarobku, kwota robi wrażenieSmile

Tak btw, to ciekawy jestem jaką strategię macie Pay2me na najbliższe miesiące. Rynek dostaje po dupie przez ustawę, starzy wyjadacze w branży zmieniają segment działania (większość), więc teoretycznie robi się luka, ale jak to będzie kształtowało się końcowo - doza ryzyka jest.

Startowaliśmy z subskrypcjami MT podczas największego zatrzęsienia na rynku (marzec 2017). Poradziliśmy sobie wtedy ze wszystkimi przeciwnościami, na zmiany w prawie telekomunikacyjnym też jesteśmy przygotowani. Przypominamy, że ustawa wprowadzająca limit na płatności SMS nie wejdzie wcześniej niż na początku 2019 roku, więc mamy jeszcze ponad pół roku.

(09-04-2018 20:11)Czaq napisał(a):  Chłopaki znają się na robocie i myślę, że ogarną wszystko.
Również wracam z częścią linków do p2m Wink zobaczymy jak to wyjdzie! Oby było jak najwięcej nowości!

Super @[Czaq], że wracasz do nas, dziękujemy za miłe słowa! Smile

____________________

Jesteśmy na końcowym etapie konfigurowania premium SMS w miejsce Play, które wycofało się z subskrypcji od 1 kwietnia (być może uda nam się wdrożyć wszystko jutro). Konwersje mogły od 1 kwietnia więc być znacznie niższe niż te w marcu. Chcieliśmy wprowadzić premium SMS znacznie szybciej ale ze względu na kilka ataków, które mieliśmy na nasze strony (komuś jak widać bardzo zależało na przerwie w działaniu naszego serwisu), a także na Święta Wielkanocne wszystko przesunęło się w czasie. Już niedługo dodamy informacje o kolejnych nowościach, które specjalnie dla Was cały czas przygotowujemy! Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - JustinTime - 10-04-2018 21:13

Fajnie że się rozwijacie, ja czekam na program który zaproponowałem ostatnio na GG Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 16-04-2018 16:55

Dodaliśmy kilka dni temu premium SMS w miejsce Play'a, skuteczność jest o wiele większa niż się spodziewaliśmy.

JustinTime, Twój program cały czas przygotowujemy, ze względu na bardzo napiętą listę zadań i ważniejsze rzeczy musimy co jakiś czas przekładać realizacje. Pomimo tego cały czas pamiętamy o Tobie Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - JustinTime - 18-04-2018 17:18

Super, nie mogę się doczekać Smile polecam serwis dobry kontakt z administracją a jaka będzie konwersja to się jeszcze okażę Tongue


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - beRRo - 19-04-2018 22:25

wpadają wam leady?


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - dario1243 - 20-04-2018 16:44

Serwis działa i wypłaca. Polecam.