Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! (/Temat-Pay2me-pl-poczuj-swiezosc-na-rynku-SMS-155580)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 25-03-2018 13:05

[Obrazek: SLkPvMV.png]

Witamy w nowej odsłonie Pay2me.pl!

Domyślamy się, że możesz nas kojarzyć z dawnych działań marketingowych, jednak informujemy, że serwis zmienił właścicieli ponad rok temu, a przez ten czas wprowadziliśmy wiele nowości, które pozwolą Tobie zmaksymalizować zyski!

Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez kilka lat na rynku SMS pozwoliły nam stworzyć coś idealnego dla Ciebie. Kto lepiej zrozumie potrzeby użytkowników jak nie byli użytkownicy? Smile

Dlaczego Pay2me?

- Zaufani Administratorzy, którzy od lat zarabiają w internecie na rynku SMS
- Pewne wypłaty w ciągu 14 dni od daty zlecenia (najczęściej wypłacamy nawet tego samego dnia! Smile )
- Nowe i oryginalne programy
- Realna konwersja bez zbędnych algorytmów poprawiający wynik kosztem leadów
- Miła i dobra atmosfera
- Sprawny kontakt z administracją
- Indywidualne programy
- MULTIWERYFIKACJA
- Stawki od 6 zł / leada

Nigdy nie obciążaliśmy i nie będziemy obciążać naszych partnerów odliczeniami z reklamacji. Stworzyliśmy programy w taki sposób aby tych reklamacji było jak najmniej, a Ty nie musisz się nimi w ogóle przejmować.

Z uwagi na obecną sytuacje na rynku zdecydowaliśmy się udostępnić programy TYLKO dla partnerów z ruchem bądź zapleczem reklamowym. Dla osób początkujących przygotowaliśmy kilka nowości, które planujemy wprowadzić niebawem.

GG: 64263336
SKYPE: PAY2ME KONTAKT
MAIL: [email protected]



RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Sergio7 - 25-03-2018 13:47

Jakiś czas temu zarabiałem w pay2me, z pomocą administratorów udało mi się zarobić pokaźną kwotę. Z wypłatami nie było nigdy problemów, bardzo często zdarzało się, że miałem wypłatę nawet tego samego dnia na koncie. Polecam Wink


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - fusek - 25-03-2018 14:02

Macie już suby z odnowienia mi?


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 25-03-2018 14:08

Witaj! Zacytujemy tutaj odpowiedź z naszego FAQ:

Cytat:Nie wprowadzimy odnowień ze względu na idące za tym ryzyko. Nie tak dawno większość serwisów straciła swoje usługi - ucierpieli na tym przede wszystkim użytkownicy, którzy nazbierali dużą ilość odnowień, które wraz z blokadą usług zostały stracone. W naszym modelu rozliczeń tylko my ponosimy ryzyko blokady usług np. przez złą metodę promocji któregoś z użytkowników, a nie tak jak w sytuacji odnowień, w której cierpiałyby zarobki zarówno partnerów jak i nas.

Zachęcamy jednak do przekonania się o skuteczności naszych programów, multiweryfikacji itd. - kilka użytkowników zarabiających na odnowieniach po przeniesieniu się do nas zarabiają więcej i z mniejszym ryzykiem Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Kamil_rdm - 25-03-2018 15:53

Z czystym sumieniem mogę polecić pay2me! Próbowałem zarabiać w różnych serwisach ale to pay2me zaczęło przynosić efekty. Administracja bardzo szybko odpowiada na pytania i pomaga rozwiązywać problemy. Z wypłatami również nie ma problemu, jak napisał Sergio pieniądze często są na koncie tego samego dnia Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - turekyeti - 25-03-2018 19:17

Również polecam. W konkurencyjnych serwisach moja dniówka wynosiła średnio 80-120zł po tych całych aferach, a w Pay2Me spokojnie 200-250zł idzie wyciągnąć. Bezproblemowo wypłacają, bardzo miła obsługa. Nie ma mowy o cięciu leadów. Liczę na długą i owocną współpracę z tym serwisem. Screen jako dowód Wink

[Obrazek: screen.png]


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - radek0389 - 25-03-2018 19:31

Do content lockera można podpiąć swój CSS aby ładnie wkomponować go do reszty strony?


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Pay2me.pl - 25-03-2018 19:36

Tak. Przy konfiguracji content lockera jest podany przykładowy kod CSS, który możesz edytować według własnych potrzeb. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, każdy nowy link u nas jest weryfikowany aby uniknąć nadużyć. Zapraszamy do kontaktu Smile


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - HunteroS - 25-03-2018 20:13

Witam wszystkich

Postanowiłem napisać kilka zdobytych doświadczeń w tym serwisie. Nadmienię że współpracuje z nimi ponad rok.

1)Doskonały Suport
2)Wysokie Zarobki
3)Konwersja Bije Konkurencję
4)A co najważniejsze super atmosfera

A tak wyglądają moje dzisiejsze zarobki zarobki



[Obrazek: zarobki.jpg]


RE: Pay2me.pl - poczuj świeżość na rynku SMS! - Czaq - 26-03-2018 06:50

Ogólnie polecam. Fakt, ze zarobilem u nich ciut mało bo 500-1000zl ale łatwo jest mi stwierdzić, że serwis działa naprawdę dobrze Smile
Trzeba będzie powrocic Wink