Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie IG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Pytanie IG (/Temat-Pytanie-IG-155569)



Pytanie IG - toudi - 24-03-2018 16:10

Chciałbym się dowiedzieć jak sytuacja wygląda z followaniem na Instagramie osób która mają status konta ustawiony na prywatny. Czy jest jakiś limit po którym nie mogę follować innych użytkowników ? Mam tutaj na myśli fakt, że użytkownicy który otrzymuje prośbę ode mnie nie odpowiada na nią i czy jest pewien limit po którym nie będą mógł więcej osób zapraszać do obserwacji ?


RE: Pytanie IG - Itachi198 - 24-03-2018 16:28

Nie podam Ci żadnych konkretnych liczb, bo ich nie znam. Prywatne konto na pewno dodaje kontu wiarygodności, sam followuje ok 150 osób dziennie i nie narzekam. Podobno można dużo więcej jak się to robi na raty (co 2-3 godziny). Pozdrawiam serdecznie.


RE: Pytanie IG - Putek - 28-03-2018 14:33

Cześć,

ja przed około 3 miesięcy obserwowałem 40 osób na godzinę, ale nie więcej niż 800 dziennie. Tak samo robiłem z unfollow. Nie dostałem bana ani razu