Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany w SEO ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Zmiany w SEO ? (/Temat-Zmiany-w-SEO-155558)

Strony: 1 2


Zmiany w SEO ? - sprzetok - 24-03-2018 08:53

Witajcie zauważyłem że na początku marca cześć moich stron, staż 2 lata , top2 poszła aż na 80 pozycję a w serpach pokazują się jakieś strony z dupy Smile chodzi mi o kontent. Czy ktoś z Was też zauważył jakieś zmiany ? Było jakieś info o zmianach w algorytmie etc ?

Pzd.


RE: Zmiany w SEO ? - mahuzz - 24-03-2018 09:04

Identycznie z jedną stroną. Potem strona wróciła na pierwszą stronę, potem spadła do 4. Bardzo niestabilnie jest Smile


RE: Zmiany w SEO ? - twardy - 24-03-2018 10:52

Jesli hacki albo inny fake content to zajrzyj do dziennika Lanserka.


RE: Zmiany w SEO ? - Admin - 24-03-2018 11:21

ten sam problem zauważyłem na jednej z moich stron która przez wiele lat utrzymywała stałą pozycje, dokładnie skoki pozycji rozpoczęły się u mnie 6 marca.
W moim wypadku ani nie hacki ani nie fake content.


edit w sumie nie trzeba było dużo szukać:

https://blog.seo-profi.pl/update-w-algorytmie-google-9-marzec-2018/


RE: Zmiany w SEO ? - Hoolig4n - 24-03-2018 12:20

@[Admin] ja nawet temat założyłem o zmianach w algorytmie, ale 0 odpowiedzi od kogokolwiek Lol


RE: Zmiany w SEO ? - sprzetok - 24-03-2018 13:38

Dzięki chłopaki za arta... faktycznie było to cos na poczatku marca. Akurat w moim przypadku dla farzy X zwracane sa takie śmieciowe strony że szok... nie wiem jak ten algorytm działa ale napewno jakoś nie poprawnie.


RE: Zmiany w SEO ? - sprzetok - 27-03-2018 08:06

Mały update, na niektory frazy znowu wróciłem do topki, z 86 na 14 potem 12 potem 8 i w koncu na ta co zawsze , wiec te zawirowania chyba już minęły... nie wiem jak u Was ale u mnie niektóre frazy zwracały fora goldenline, jakieś pseudo strony na blogspocie oraz strony z ostanim updatem z 2009 roku oraz grafiką z lat 90 Xpokerface


RE: Zmiany w SEO ? - Admin - 27-03-2018 08:14

u mnie te zmiany się utrzymują, na niekorzyśc niestety Sad


RE: Zmiany w SEO ? - sprzetok - 27-03-2018 08:29

Adminie, a frazy dla których byleś na topce zwracają te wyniki co zawsze ? Bo jesli inne i w Twoim odczuciu te stroną są nijakie to powinieneś w jakimś stopniu wrócić na wyższe pozycje. Mi pomógł chyba audyt na https://gtmetrix.com , ustawiłem yniki 98/93 wcześniej 90 / 73 i po 2 dniach się klaruje chyba.


RE: Zmiany w SEO ? - Vasaki - 27-03-2018 10:50

Google nie ma obowiązku informowania o zmianach w algorytmach czy ich wprowadzaniu.
Aktualnie ponad 200 różnych kodów ma wpływ na pozycję naszej strony, wyników, poziomu indexowania podstron w wyszukiwarkach.
Z ostatnich newsów i znaczących zmian w działaniu algorytmów na platformie Googla na pierwszej pozycji jest Phantom oraz Panda, która zaczęła funkcjonować w czasie rzeczywistym.

Po znaczących zmianach w algorytmach warto odczekać jakiś czas, sprawdzić czym się cechują strony które trafiły/zostały w topce i kiedy wszystko się ustabilizuje to dostosować nasze strony w sposób podobny jak ww weby.