Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Czwarty-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-155496)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 25-05-2018 08:47

@up
jeden worek wezTongue

Malin chetny na sporty to wezmie drugi xD


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 25-05-2018 08:52

Chyba worek cebuli Lol

Za stary już jestem na te sporty Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Liromir - 25-05-2018 12:36

[Obrazek: EL5sayc.jpg]
przegryza się Big Grin

@[MaLiN] liczy na takie sporty Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 25-05-2018 13:16

@up

pewnie stwierdził że jak sam zrobi to taniej wyjdzie Jerk

nie no żartuje bo jeszcze mnie nie poczęstujesz impreza


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Liromir - 25-05-2018 13:32

(25-05-2018 13:16)Admin napisał(a):  @up

pewnie stwierdził że jak sam zrobi to taniej wyjdzie Jerk

nie no żartuje bo jeszcze mnie nie poczęstujesz impreza

robione na spirycie nie na jakimś bimbrze więc nie wiem czy taniej Jerk2


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 25-05-2018 15:48

W tym roku miodu pitnego nie będzie Sad


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Bartolini24 - 28-05-2018 20:05

Też wezmę coś węgla jak coś.

A propos tego

(16-05-2018 10:17)Admin napisał(a):  więc kierowcy w piątek niech nie zrobią całkowitego KO, abyśmy mogli tam dojechać Big Grin

(22-05-2018 20:25)Scoobyx napisał(a):  Coś mi się wydaje że zamiast paintballa będzie zgonball impreza

alkomat ktos bedzie miał? Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 28-05-2018 20:06

Ja biore ze sobą alkomat Smile

Już widze te zawody w "kto ma więcej %" xD


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 28-05-2018 20:23

Za 4 dni się widzimy Wink

Parę osób dopytywało od której być ja na 11-12 dojadę żeby dograć szczegóły i zrobić szybki przegląd miejscówki, jednak sądzę że taka godzina 14-15 to optymalna, niektórzy przyjadą wcześniej niektórzy później - więc jak komu wygodnie Smile myślę że tak po 17stej już wszyscy się zbiorą Smile

Alko i żarcie, koks we własnym zakresie, mile widziane wygodne buty do paintballa/jakaś koszulka do wypocenia (i tak będzie strój ale w tym gorąco) czy może bumperballa jak się zdecydujemy Smile
Jeśli ktoś ma jakiś grill nawet jednorazowy (choćby taki za dychę z żabki) to też może zabrać, zawsze to więcej palenisk na piątkowy wieczór który być może spędzimy bliżej domków - ja jeden średniej wielkości grill ze sobą zabiorę, ale że trochę nas będzie to na pewno by nie zaszkodziło wziąć Smile

Dla przypomnienia adres:

Bocheniec 55 C
28-366 Małogoszcz

W razie dodatkowych pytań proszę pisać śmiało Smile


Ci co na zlot nie dotrą pewnie jakieś fotki czy relacje znajdą na Naszym fanapagu https://www.facebook.com/zarabiamcom/


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Hoolig4n - 28-05-2018 22:40

@[Admin] oczywiście ze zlotu będzie filmik dla osób, którym nie pasuje termin i chcą zobaczyć co stracili? Lol