Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY (/Temat-Lokal-uzytkowy-blisko-centrum-w-podpiwniczeniu-POMYSLY-155453)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Agik - 05-11-2018 14:28

Studio tatuażu to ciekawy pomysł. Wystarczy, że zlecisz stworzenie szyldu, który przyciągnie zainteresowanych.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - PremAccHack - 05-11-2018 17:06

(05-11-2018 14:28)Agik napisał(a):  Studio tatuażu to ciekawy pomysł. Wystarczy, że zlecisz stworzenie szyldu, który przyciągnie zainteresowanych.

Taki dobry pomysł jak wybranie się tratwą w morze facepalm


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - kewinkn - 08-12-2018 01:11

Witam, punkt ksero mógłby być ciekawym pomysłem o ile masz w okolicy jakąś szkołę / uczelnie. Jako dodatkowy zysk warto otworzyć punkt obsługi paczek np. InPost, DPD, UPS itp. Smile


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Styler - 08-12-2018 15:27

Najbliższa uczelnia prawie 3km od obiektu Wink


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - ferror90 - 19-01-2019 20:39

Uzyskaj koncesję na sprzedaż alkoholi wysokoprocentowych i zrób pijalnię wódki i piwa Smile Wyremontuj najniższym kosztem, kup kilka telewizorów. Odpal na nich eurosport i masz szybki zwrot inwestycji.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - TyperekS - 28-05-2019 19:03

Jak koledzy wspomnieli bar czy wynajem pod 18-stki bardzo dobry pomysł, z tymi telewizorami itd. to jednak mogłyby być straty, chyba, że kupisz używanych, których nie będzie żal. Na początku byś musiał sam stać za barem i zobaczyć czy się opłaca- dobra reklama w internecie i klientów bez problemu. W okolicy załóżmy tych 3 kilometrów ile mieszka pi razy drzwi mieszkańców? U mnie na osiedlu 10-20 tysięcy są 2 bary, w centrum miasta np. 150 tysięcy jest z 10 barów, koło siebie i zawsze każdy pełen.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - xaydestroyer - 30-05-2019 09:25

Ja myślę ze najlepszym rozwiązaniem będzie Lumpex..

http://www.usati.pl/odziez_uzywana/poradniki/jak_otworzyc_sklep_z_odzieza_uzywana.php