Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY (/Temat-Lokal-uzytkowy-blisko-centrum-w-podpiwniczeniu-POMYSLY-155453)

Strony: 1 2 3 4


Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Styler - 19-03-2018 11:59

Witam zainteresowanych.

Nadarzyła mi się okazja pozyskania w dość niskiej cenie, zaledwie 1km od centrum lokalu użytkowego z małym zapleczem (łazienka itp) o powierzchni 40-50 metrów kwadratowych. Miasto ma 350 tysięcy mieszkańców, lokal nie nadaje się pod wynajem na żabki itp, jest w budynku przy ruchliwej, głównej ulicy, dookoła są parkingi jednak lokalizacja (piwnica) sprawa, że jest dość mocno ukryty (stąd nie ma szans na wynajem pod lokale typu "Żabka". Zamierzam go kupić, wyremontować i tu chciałbym się poradzić was moi mili.

Na co przeznaczylibyście taki lokal (mam na myśli tylko wynajem, szukam pomysłów pod jaką branżę), aby pozyskanie klientów było jak najprostsze (myślałem o magazynie/biurze pod sprzedaż internetową lub jakimś serwisie elektroniki)? Czy bylibyście zainteresowani najęciem podobnego pomieszczenia pod daną branżę? Jeśli tak to ile moglibyście za to zapłacić (myślę o cenie 500 - 600 złotych + rachunki za miesiąc, więc cena jest niska)? Jaka byłaby to branża?

Dodam jeszcze, że ulica jest ruchliwa w przypadku aut, jednak nie przechodzi tamtędy dużo ludzi, w sąsiedztwie stoi galeria handlowa z meblami, a w tym samym budynku mieści się wiele lokali użytkowych (na parterze lub 1 piętrze, nie w piwnicy).

Za ogólne doradztwo podziękuję reputacją, jednak jeśli któryś z pomysłów faktycznie wypali to na pewno odwdzięczę się dotacją (gotówką) - trafione pomysły zawsze w cenie.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczenu - POMYSŁY - dazy19 - 19-03-2018 12:05

Najlepiej na wynajem chyba ze jestes specjalista w jakiejs dziedzinie lub dostrzegasz nisze sprzedazowa w jakiejs dziedzinie. Nie trzeba wyszukanych pomyslow bo nawet 10 fryzjer w miescie znajdzie klientow tylko musi sie przebic do ludzi. Teraz najleoszym wyjsciem sa uslugi wiec przemysl co mozesz robic. Choc najprisciej jest wynajac bo masz tak na prawde staly pewny dochod tak na prawde czysto pasywnie.

Propo cen na olx nawet za 600 zl + media na pewno kogis znajdziesz. W takim miescie przy ulicy z dojazdem oewnie bedzie to jeden z tanszych lokali.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczenu - POMYSŁY - Styler - 19-03-2018 12:15

(19-03-2018 12:05)dazy19 napisał(a):  Najlepiej na wynajem chyba ze jestes specjalista w jakiejs dziedzinie lub dostrzegasz nisze sprzedazowa w jakiejs dziedzinie. Nie trzeba wyszukanych pomyslow bo nawet 10 fryzjer w miescie znajdzie klientow tylko musi sie przebic do ludzi. Teraz najleoszym wyjsciem sa uslugi wiec przemysl co mozesz robic. Choc najprisciej jest wynajac bo masz tak na prawde staly pewny dochod tak na prawde czysto pasywnie.

Propo cen na olx nawet za 600 zl + media na pewno kogis znajdziesz. W takim miescie przy ulicy z dojazdem oewnie bedzie to jeden z tanszych lokali.

Przypominam, że lokal jest w piwnicy do której kawałek musimy zejść, stąd temat nie jest taki prosty.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - PremAccHack - 19-03-2018 12:34

Może jakąś siłkę zrób, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś nosił towar xx metrów do takiego magazynu. Albo wyremontuj wstaw ze 2 biurka i wynajmij komuś pod biznes.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Styler - 19-03-2018 12:36

(19-03-2018 12:34)PremAccHack napisał(a):  Może jakąś siłkę zrób, bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś nosił towar xx metrów do takiego magazynu. Albo wyremontuj wstaw ze 2 biurka i wynajmij komuś pod biznes.

Za mały metraż na siłownię.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - selfie - 19-03-2018 12:37

(19-03-2018 11:59)Styler napisał(a):  Witam zainteresowanych.

Nadarzyła mi się okazja pozyskania w dość niskiej cenie, zaledwie 1km od centrum lokalu użytkowego o powierzchni 40-50 metrów kwadratowych. Miasto ma 350 tysięcy mieszkańców, lokal nie nadaje się pod wynajem na żabki itp, jest w budynku przy ruchliwej, głównej ulicy, dookoła są parkingi jednak lokalizacja (piwnica) sprawa, że jest dość mocno ukryty (stąd nie ma szans na wynajem pod lokale typu "Żabka". Zamierzam go kupić, wyremontować i tu chciałbym się poradzić was moi mili.

Na co przeznaczylibyście taki lokal (mam na myśli tylko wynajem, szukam pomysłów pod jaką branżę), aby pozyskanie klientów było jak najprostsze (myślałem o magazynie/biurze pod sprzedaż internetową lub jakimś serwisie elektroniki)? Czy bylibyście zainteresowani najęciem podobnego pomieszczenia pod daną branżę? Jeśli tak to ile moglibyście za to zapłacić (myślę o cenie 500 - 600 złotych + rachunki za miesiąc, więc cena jest niska)? Jaka byłaby to branża?

Dodam jeszcze, że ulica jest ruchliwa w przypadku aut, jednak nie przechodzi tamtędy dużo ludzi, w sąsiedztwie stoi galeria handlowa z meblami, a w tym samym budynku mieści się wiele lokali użytkowych (na parterze lub 1 piętrze, nie w piwnicy).

Za ogólne doradztwo podziękuję reputacją, jednak jeśli któryś z pomysłów faktycznie wypali to na pewno odwdzięczę się dotacją (gotówką) - trafione pomysły zawsze w cenie.

Według mnie jedynie biura/magazyny i nie oszukiwałbym się ze stworzeniem sklepu, który miałby tam z samego faktu istnienia rację przebicia.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Styler - 19-03-2018 12:40

(19-03-2018 12:37)selfie napisał(a):  
(19-03-2018 11:59)Styler napisał(a):  Witam zainteresowanych.

Nadarzyła mi się okazja pozyskania w dość niskiej cenie, zaledwie 1km od centrum lokalu użytkowego o powierzchni 40-50 metrów kwadratowych. Miasto ma 350 tysięcy mieszkańców, lokal nie nadaje się pod wynajem na żabki itp, jest w budynku przy ruchliwej, głównej ulicy, dookoła są parkingi jednak lokalizacja (piwnica) sprawa, że jest dość mocno ukryty (stąd nie ma szans na wynajem pod lokale typu "Żabka". Zamierzam go kupić, wyremontować i tu chciałbym się poradzić was moi mili.

Na co przeznaczylibyście taki lokal (mam na myśli tylko wynajem, szukam pomysłów pod jaką branżę), aby pozyskanie klientów było jak najprostsze (myślałem o magazynie/biurze pod sprzedaż internetową lub jakimś serwisie elektroniki)? Czy bylibyście zainteresowani najęciem podobnego pomieszczenia pod daną branżę? Jeśli tak to ile moglibyście za to zapłacić (myślę o cenie 500 - 600 złotych + rachunki za miesiąc, więc cena jest niska)? Jaka byłaby to branża?

Dodam jeszcze, że ulica jest ruchliwa w przypadku aut, jednak nie przechodzi tamtędy dużo ludzi, w sąsiedztwie stoi galeria handlowa z meblami, a w tym samym budynku mieści się wiele lokali użytkowych (na parterze lub 1 piętrze, nie w piwnicy).

Za ogólne doradztwo podziękuję reputacją, jednak jeśli któryś z pomysłów faktycznie wypali to na pewno odwdzięczę się dotacją (gotówką) - trafione pomysły zawsze w cenie.

Według mnie jedynie biura/magazyny i nie oszukiwałbym się ze stworzeniem sklepu, który miałby tam z samego faktu istnienia rację przebicia.

Dlatego pisałem jedynie o sklepie internetowym.


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Itachi198 - 19-03-2018 12:54

Może to głupi pomysł ale ja przeznaczyłbym to na plantację Marihuany Heart


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - Styler - 19-03-2018 13:37

(19-03-2018 12:54)Itachi198 napisał(a):  Może to głupi pomysł ale ja przeznaczyłbym to na plantację Marihuany Heart

Nienajlepszy pomysł, ale dzięki że wpadłeś Wink


RE: Lokal użytkowy blisko centrum, w podpiwniczeniu - POMYSŁY - rachman - 19-03-2018 15:33

(19-03-2018 13:37)Styler napisał(a):  
(19-03-2018 12:54)Itachi198 napisał(a):  Może to głupi pomysł ale ja przeznaczyłbym to na plantację Marihuany Heart

Nienajlepszy pomysł, ale dzięki że wpadłeś Wink

Właśnie że najlepszy ... tylko że nielegalny i to go eliminuje Wink

Lokalizacja skoro lekko ukryta nie bardzo nadaje się nie na fryzjerstwo, sklepy itp. bo to musi być z daleka widoczne. Ludzie przyjdą pooglądać a i tak będą narzekać, szkoda czasu na pokazywanie lokalu nawet. Potem najemca narzeka czemu klienci nie przychodzą. Sam system polecania działa ale to i tak w praktyce powoduje że ludzie będą rezygnować i jak się dorobią to uciekną Ci. Szukać należy czegoś długoplanowego Wink

Metraż może nie wielki ale i tak od razu wpadło mi do głowy by salkę ćwiczeń - czy fitness czy mała siłownia albo nawet salka karate. Nie muszą to być wielkie powierzchnie - nie każdy klub zaczyna od sal gimnastycznych Wink Takie coś może być na uboczu spokojnie. Zależy czy to 1 większa sala czy jakieś podziały? Jest zaplecze typu łazienka? Nic z takich rzeczy nie opisałeś a to podstawa by coś wymyśleć Wink

Serwis też dobra rzecz ale to też szukają by być widocznym bardziej najczęściej.

Pomyśl kolego nad pracownią artystyczną - w każdym mieście jest ktoś kto uważa się lub jest artystą - branża nie ważna czy tancerka czy artysta plastyk. Możesz myśleć że w domach kultury obskakują takie sprawy ale wielu szuka by mieć swoje miejsce. Najlepiej artystę plastyka który mały warsztacik chce stworzyć i uczyć ludzi/dzieci. Kasa z tego jest duża jeśli znasz temat to wiesz a jak nie to się zorientuj. Kiedyś pomagałem w takim miejscu galerię małą zrobić jednemu artyście a poza wernisażami miał prowadzić zajęcia dla dorosłych i grup dzieci. Kasa zaskakująca. Zależy czy w Twoim mieście jest zainteresowanie tym. Wyczaj temat może akurat Wink

Magazyn fajny pomysł ale pewnie są tam schody? Jest szerokie wejście? Jak nie bardzo to nie każdy się na to połasi...