Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 (/Temat-Independent-Enterprise-polska-kopalnia-ETH-matryca-3x3x10-155411)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - VIPERS888 - 14-10-2018 20:49

(14-10-2018 17:42)amidalez napisał(a):  Ciekawe jak będą się spisywać te nowe, procentowe kontrakty - w porównaniu do dotychczasowych, czasowych

Ja jednak zostaję na czasowych kontraktach. Myślę o temacie długoterminowo. Myślę, że to jest lepsze rozwiązanie.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - adolek17 - 06-11-2018 19:03

Cytat:Puls Biznesu i TVP Info o IE:

Biznes kryptowalutowy szybko przestał się opłacać. Platforma Independent Enterprise zamroziła go i wstrzymała wypłaty tysiącom inwestorów

Ponad 4 tys. klientów zainwestowało w moc obliczeniową komputerów, tzw. koparek kryptowalut, za pośrednictwem platformy internetowej Independent Enterprise (IE), należącej do Independent Enterprise Global z siedzibą w Belize. Za sprzedaż koparek, umieszczenie ich w jednej z czterech serwerowni na terenie Polski, a także obsługę, konserwację i podłączenie do internetu odpowiada Independent Enterprise Polska z siedzibą w Pabianicach koło Łodzi. Spółka ma dziesięciu właścicieli: Andrzeja Kurasia, Karola Stemplewskiego, Damiana Stachurskiego, Tomasza Budrysa, Roberta Laskowskiego, Wojciecha Stępnika, Dariusza Peplińskiego, Przemysława Muszyńskiego, Marcina Mieszkalskiego i Macieja Zyka (a formalnie jego żonę) i 100 tys. zł kapitału zakładowego (według KRS). (...)

„Po ostatniej fali scamów czas na coś transparentnego z polskimi korzeniami i polskim KRSem. W czwartek rusza nowy polski projekt założony przez 10 osobistości powszechnie znanych w polskim środowisku zarabiania online. Jest to kopalnia kryptowalut z bardzo lukratywnym planem marketingowym. Poszukuję liderów, którzy wykorzystają potencjał jaki tu drzemie. Chętnych mogę ustawić na spotkanie/ prezentacje na SKYPE z właścicielami”

https://www.pb.pl/ethereum-podkopalo-kopalnie-944483

https://www.tvp.info/39808668/kryptowaluty-w-odwrocie-czolowa-kopalnia-wstrzymala-wyplaty-inwestorom


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - PPPMax - 15-09-2022 20:53

Ktoś odzyskał od nich koparki / pieniądze?
Mam kogoś bliskiego kto tam miał swoje koparki (wyłącznie kolokacja) i jawnie je ukradli... Czemu to zgasło i nikt nawet nie wzruszył się żeby powalczyć o swoje?
Może warto wrócić do tematu po latach? Tym bardziej, że dokładnie wiem kto to był... Troche przykry temat.