Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 (/Temat-Independent-Enterprise-polska-kopalnia-ETH-matryca-3x3x10-155411)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - VIPERS888 - 13-08-2018 06:34

Xanter98
Ja to przynajmniej byłem i widziałem co jest grane, a nie opieram się na teoretycznych farmazonach. Ja nikogo do niczego nie zmuszam.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - amidalez - 20-08-2018 08:29

Każdy ryzykuje własne pieniądze, to i decyzje musi podjąć sam. Dlatego warto się opierać na dobrych źródłach.
A fimy Oli i Sebastiana dają wiedzę bezpośrednio z kopalni, od właścicieli.
Jak dla mnie jest to świetne źródło informacji.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - pwisniew - 20-08-2018 09:01

Każdy podejmuje swoje ryzyko wkładając pieniądze w jakąś inwestycje albo będzie zysk albo nie, ale wchodząc w jakiś temat myślę że warto przeanalizować wszystkie za i przeciw nikt nikogo do niczego nie namawia każdy ma swój rozum i powinien wiedzieć czego chce, a seria filmów Oli i Sebastiana jest bardzo pomocna i dobrym źródłem informacji od samych właścicieli, dla każdego kto chce zacząć współprace z tą firmą lub już w niej jest. I przede wszystkim pamiętajmy o dywersyfikacji.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - HanSolo - 20-08-2018 17:07

W życiu właśnie trzeba się dzielić a nie wszystko trzymać dla siebie. Jeśli coś działa to czemu by nie dzielić się tym. Opcja świetna dla każdego, a dla początkujących polecam to co większość mówi Dywersyfikacja.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Kulkin - 22-08-2018 09:19

Tak tu już wspomniano: każdy swój rozum ma i sam podejmuje decyzje czy wchodzi w dany program (biznes) czy nie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, więc nie rozumiem po co złośliwości panie Xanter98.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - AleksandraN - 22-08-2018 20:01

Tymczasem IE wprowadza nową ofertę na kolokację sprzętu,
czyli jeśli ktoś ma już dość trzymania koparek u siebie w domu, bo np. mu za ciepło, albo za głośno,
to można je trzymać w kopalni IE
(oczywiście jest na to pełna umowa ich serwis, obsługa itd itd).

Tu więcej:





RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - VIPERS888 - 23-08-2018 00:40

Byłem, widziałem i kontrakty dokupiłem.
Prawdziwa, realna kopalnia.

Tutaj jest Live z kopalni;
https://youtu.be/QuTl1X7Buq0

Każdy, kto ma wykupione kontrakty może podjechać i zobaczyć na żywo.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - AleksandraN - 29-08-2018 08:04

.
Firma wprowadziła kilka dni temu podwójne logowanie przy użyciu OTP
(authenticator).
Jak działacie, to sobie włączcie w panelu.
Zawsze to dodatkowo ochrona przed cwaniakami.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - VIPERS888 - 08-09-2018 15:40

Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem kontraktów w Independent Enterprise, a nie miał jeszcze wątpliwości, to zapraszam do zapoznania się materiałem nagranym podczas mojej wizyty w firmie.
Tutaj jest druga część z wywiadu. Łącznie odpowiedzieli na ponad 40 pytań.
Link do 2 części wywiadu.
https://youtu.be/yq84smhf7ok


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Kulkin - 09-09-2018 17:13

Tym bardziej, że kurs ETH aktualnie spada, więc zakup kontraktów wypada korzystniej.