Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 (/Temat-Independent-Enterprise-polska-kopalnia-ETH-matryca-3x3x10-155411)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - mattxx - 17-07-2018 08:48

(17-07-2018 08:17)maveth napisał(a):  Przecież to czysty HYIP Big Grin

Twoim zdaniem kopalnie kryptowalut i kryptowaluty są HYIP'em?


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - AleksandraN - 20-07-2018 17:50

Krótki update:
Firma działa, płaci,
Mining się bardzo ładnie kręci,
Wizualnie też w ostatnich tygodniach się poprawili
Dorzuciłam mocy na 210 MH/s
a w sierpniu wybieram się zobaczyć kopalnię, kilka osób już było, są nagrania na YT, ale co samemu to samemu Smile

I trzymam kciuki za rozwój projektu


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - mattxx - 07-08-2018 16:21

Nowa metoda płatności!
Od 2 sierpnia można kupować kontrakt na moc wydobywczą ETH za złotówki!


Kantor wymiany walut cyfrowych (zewnętrzna firma, płatności zintegrowane z IE) umożliwia zakup kontraktu za pomocą przelewu bankowego.

Teraz inwestycja w kryptowaluty staje się jeszcze łatwiejsza. Nie musisz mieć konta na Giełdzie, wymieniać pieniędzy na eth aby zacząć wydobywać coiny Cool


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - pwisniew - 10-08-2018 20:48

Widać że firma się stara i wprowadza rzeczy, które mają ludziom ułatwić działanie. Ostatnio możliwość zapłacenia za kontrakty w PLN czego chyba inni nie robią oraz wydłużyła kontrakty do 24 miesięcy, tak więc super sprawa. Tym bardziej się cieszę, że tu jestem. Jest Moc!" A zyski będziemy zbierać za jakiś czas.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - amidalez - 10-08-2018 21:48

Obejrzałam filmy Aleksandry N - i z kopalni, i wywiad z właścicielami. Śledzę też nowinki z firmy. Jak dla mnie są przekonywujące, więc rozważam dorzucenie następnego kontraktu.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - AleksandraN - 11-08-2018 06:49

(10-08-2018 20:48)pwisniew napisał(a):  ...
A zyski będziemy zbierać za jakiś czas...

Jak to w miningu, tutaj nie ma nic na szybko, ale za jakiś czas, możemy się przyjemnie zdziwić Smile

Rozmowa w biurze (więcej będzie na kanale), w częściach





RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - HanSolo - 11-08-2018 14:50

Cierpliwość jest podporą słabych, niecierpliwość ruiną mocnych.

Program jest zdecydowanie świetnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
Naliczenia miningu z kopania pokrywają się z realną Mocą Obliczeniową
jeśli ktoś ma swoją koparkę w domu.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - VIPERS888 - 13-08-2018 05:40

Cieszę się, że udało mi się z Olą wybrać do kopalni i przygotować materiał do przekazania informacji pozostałym osobom.


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - Xanter98 - 13-08-2018 05:43

(13-08-2018 05:40)VIPERS888 napisał(a):  Cieszę się, że udało mi się z Olą wybrać do kopalni i przygotować materiał do przekazania informacji pozostałym osobom.

Cieszę się, że udało Ci się nabić posty, by móc wciągnąć więcej osób w to gówno Tongue


RE: Independent Enterprise - polska kopalnia ETH + matryca 3x3x10 - AleksandraN - 13-08-2018 06:26

.
Wrzucam drugą część rozmowy w biurze do posłuchania.
A wnioski każdy wyciągnie sobie sam Smile