Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-kilkaset-zlotych-dziennie-155324)

Strony: 1 2 3


[Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Miedziany - 14-03-2018 15:25

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Sprzedam 3 swoje nisze, przetestowane, skuteczne, długoterminowe. Ewhorning, Programy Partnerskie, Email Submit, PPI/PPA/CPA

2. Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp): Sprzedam 3 nisze z których korzystam i z których można zarobić kilkaset złotych dziennie. Nie potrzebujemy nic inwestować, można dla zwiększenia zarobków lecz nie trzeba. Dodatkowo daję potrzebne materiały do używania nisz.
SPRZEDAM TYLKO 10 sztuk.

3. Zdjęcia/Screeny. Brak

4. Cena. 250 zł

5. Kontakt. PW/GG: 59488774

Każdemu kto zakupi poradnik zapewniam dożywotnią pomoc.
Zapewniam że wkład w kupno poradnika zwróci się bardzo szybko, nawet w pierwszym dniu!

Sprzedaję ponieważ teraz chce się skupić tylko nad własnym blogiem i kanałem YT.

W razie pytań zapraszam na PW lub GG.


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Artinesse - 15-03-2018 13:34

Otrzymałam poradnik do recenzji.
Poradnik opiera się na metodzie zarobku na ewhorning oraz programach partnerskich. Zawiera dokładny opis oraz zbiór materiałów do wykorzystania. Cena jak najbardziej do zaakceptowania. Kwota może zwrócić się w jeden dzień. Przyzwoity poradnik dla osób chcących szybko zarobić. Jeżeli ktoś już próbował coś zarabiać na ewhorningu spokojnie się dorobi na tym.
Metoda może być znana innym, którzy już w tym siedzą. Jednak dla początkującego jest to idealny zbiór na początek.


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Itachi198 - 15-03-2018 14:00

Każdy czytający dziennik na pewno zorientował się o jakie Programy Partnerskie chodzi Big Grin
Ciekawi mnie właśnie ta część poradnika, można by zakupić tylko tę jedną niszę? Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Miedziany - 15-03-2018 14:15

(15-03-2018 14:00)Itachi198 napisał(a):  Każdy czytający dziennik na pewno zorientował się o jakie Programy Partnerskie chodzi Big Grin
Ciekawi mnie właśnie ta część poradnika, można by zakupić tylko tę jedną niszę? Big Grin

Sprzedaje wszystko na raz, cena niska i tak, w dzienniku pokazywałem zarobki tylko z jednej niszy Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Zawik - 15-03-2018 18:30

Dziś zakupiłem poradnik od Miedzianego. No nie powiem, postarał się Wink Wszystko jest nam dokładnie wytłumaczone, każdy zrozumie poradnik. Czy cena za poradnik jest dobra... tego nie wiem, dopiero dziś zacznę nią działać (polecam zajrzeć do dziennika Wink) Jednak dostajemy bardzo dużo materiałów, które możemy wykorzystać jak tylko chcemy. Coś czuję że będą spływać $$$ Big Grin Polecam brać!


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Miedziany - 15-03-2018 18:31

(15-03-2018 18:30)Zawik napisał(a):  Dziś zakupiłem poradnik od Miedzianego. No nie powiem, postarał się Wink Wszystko jest nam dokładnie wytłumaczone, każdy zrozumie poradnik. Czy cena za poradnik jest dobra... tego nie wiem, dopiero dziś zacznę nią działać (polecam zajrzeć do dziennika Wink) Jednak dostajemy bardzo dużo materiałów, które możemy wykorzystać jak tylko chcemy. Coś czuję że będą spływać $$$ Big Grin Polecam brać!

Dokładnie Big Grin Materiału mamy tam ok 700 MB Big Grin Powodzenia i dzięki za zakup jak i opinie ;D


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - radek0389 - 15-03-2018 18:38

A jak z konkurencją w momencie jak sprzedaż 10 poradnikówTongue? Pole do popisu jest mocno ograniczone?
Wstępnie jestem zainteresowany.


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Miedziany - 15-03-2018 18:41

(15-03-2018 18:38)radek0389 napisał(a):  A jak z konkurencją w momencie jak sprzedaż 10 poradnikówTongue? Pole do popisu jest mocno ograniczone?
Wstępnie jestem zainteresowany.

Jak sprzedam te 10 poradników, to raczej zbytnio nie wpłynie na konwersje itp Wink Zostało jeszcze 7 sztuk Big Grin A pole do popisu jest nawet mogę chyba śmiało powiedzieć że duże jak nie bardzo duże Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - wlod3k123 - 16-03-2018 13:21

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, również zakupiłem poradnik od kolegi Miedzianego, z całym szacunkiem pochwalam sobie poradnik, jest w pełni zrozumiały dla osób takich jak ja, czyli początkujących.
W paczce znajdują się 3 nisze bardzo jasno wytłumaczone, każdy to ogarnie. Czuję, że będzie z tego niezły pieniądz, już się zabrałem do roboty i za niedługo wstawię screeny z zarobków, które powinny się za niedługo pojawić. Tak jak pisał Miedziany i osoba recenzująca - Artinesse, jest bardzo prawdopodobne, że pieniążki zwrócą się w tym samym dniu! Dzięki Miedziany jeszcze raz, na prawdę pierwszy poradnik który zakupiłem i pieniądze nie pójdą w błoto! Polecam od siebie, zdecydowanie!


RE: [Poradnik] Zarabiaj kilkaset złotych dziennie! - Miedziany - 16-03-2018 13:29

(16-03-2018 13:21)wlod3k123 napisał(a):  Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, również zakupiłem poradnik od kolegi Miedzianego, z całym szacunkiem pochwalam sobie poradnik, jest w pełni zrozumiały dla osób takich jak ja, czyli początkujących.
W paczce znajdują się 3 nisze bardzo jasno wytłumaczone, każdy to ogarnie. Czuję, że będzie z tego niezły pieniądz, już się zabrałem do roboty i za niedługo wstawię screeny z zarobków, które powinny się za niedługo pojawić. Tak jak pisał Miedziany i osoba recenzująca - Artinesse, jest bardzo prawdopodobne, że pieniążki zwrócą się w tym samym dniu! Dzięki Miedziany jeszcze raz, na prawdę pierwszy poradnik który zakupiłem i pieniądze nie pójdą w błoto! Polecam od siebie, zdecydowanie!

Dziękuje za opinie Big Grin Powodzenia! I sam czekam na wyniki na gg Big Grin