Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! (/Temat-Musical-ly-kompendium-wiedzy-krok-po-kroku-do-zarobkow-155283)

Strony: 1 2


Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Krashai - 12-03-2018 21:54

1. Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków!

2. [Obrazek: 59ead6e185c08.png]

W poradniku opisuje krok po kroku, jak zacząć zarabiać na bardzo popularnej aplikacji jaką jest musical.ly. Jest to naprawdę łatwy sposób który nie wymaga od nas poświęcania całych dni! Wystarczy kilka godzin dziennie by osiągnąć ładny dodatek do miesięcznej wypłaty! W poradniku znajdziecie wszystkie informacje potrzebne do zarabiania, przykładowe nisze, opisy funkcji aplikacji, sposób promocji konta pod zarobek. Kompendium wiedzy można wykorzystać praktycznie do każdej sieci partnerskiej, począwszy od ppi, a kończąc na affilacjach! Oczywiście metody opisane w poradniku są pod global jak i PL. Można wykorzystywać niszę White/grey/black hat.

Myślę że bardzo mało z was zarabia na musical.ly, podczas swojej przygody z tą aplikacją (trwa ona już około 5miesięcy) spotkałem się tylko z jedną osobą która zarabia na affilacji z mylead! Więc jak widzicie konkurencja jak na tak dużą aplikację jest naprawdę mała. Zapraszam do zakupu!

3. Zdjęcia/Screeny.
Zarobki z jednego miesiąca :
[Obrazek: 6fd09667bfdeb.png]
Zarobki z jednej niszy w dzień :
[Obrazek: 3a9ad0b2e0df8.png]

4. Cena.
100zł dla nowych klientów.
80zł dla stałych klientów.

5. Kontakt. PW


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Vasaki - 18-03-2018 12:34

Otrzymałem poradnik do recenzji.
Poradnik to 7 stronicowy dokument ze znaczną przewagą tekstu.
Zawiera on informacje jak utworzyć konta na odpowiednich serwisach oraz jak je przygotowywać do promocji naszej treści.
Dalej autor poradnika przekazuje nam informacje jak skonfigurować swoje konta pod konkretne nisze.
W dalszej części poradnika Krashai opisuje dokładnie jak pozyskiwać na naszą stronę ruch poprzez serwis Musical.ly tak by był on najbardziej efektywny i przynoszący najlepsze profity.
Na koniec dostajemy gotowe pomysły co możemy zrobić i jakich tematyk użyć by zacząć czerpać zyski.

Moja opinia:
Poradnik krótki ale bardzo treściwy, zawiera szereg potrzebnych informacji o metodzie, której do tej pory nie widziałem na tym forum.
Z pewnością można na nim zarobić a sam sposób działa.
Wg. mnie cena jest adekwatna do samego poradnika a sam zakup winien się dosyć szybko zwrócić.
Dodatkowo pozwoliłem sobie przetestować sposób na koncie, które pożyczyłem od kuzyna (które nie jest jakoś specjalnie popularne).
Efekt pracy po jednym dniu (z czego praca została wykonana może w godzinkę, a reszta to po prostu oczekiwanie na reakcję).

[Obrazek: JmzVqRfRSLSWDfWXKpmWow.png]

Niniejszym dopuszczam poradnik do sprzedaży.


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Krashai - 18-03-2018 18:36

Niedługo dodaję aktualizację, więc wszyscy klienci dostaną ją od razu po wyjściu! Zapraszam do kupna!


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Vasaki - 18-03-2018 23:11

Prosze o podeslanie akualizacji na pw po jej zrobieniu.
( jezeli sa to jakies znaczne zmiany)


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Itachi198 - 19-03-2018 11:19

MINI-RECENZJA Lol
Poradnik bardzo treściwy, prosty co jest wielkim plusem. Można na nim zarobić bardzo dużo jak się popracuje, czego przykładem będzie miejmy nadzieję mój dziennik prowadzony na forum. Pod recenzją Vasakiego mógłbym się podpisać obiema rękami. Każdy da radę na tym zarobić, nie potrzeba domeny, hostingu a nawet komputera do pracy, co jak część z Was wie bardzo punktuje, można zarabiać kokosy będąc w restauracji czy w na polanie pod drzewkiem w cieniu Big Grin Gorąco polecam, zwłaszcza za tak małe pieniądze, które jak wspomniał Vasaki bardzo szybko się zwrócą!


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - radek0389 - 19-03-2018 11:24

A konto w tej aplikacji przed zarobkiem trzeba jakoś rozwinąć (jacyś znajomi, słuchacze itp)? Czy od startu można generowac $$?


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - aron-baron - 19-03-2018 11:52

(19-03-2018 11:24)radek0389 napisał(a):  A konto w tej aplikacji przed zarobkiem trzeba jakoś rozwinąć (jacyś znajomi, słuchacze itp)? Czy od startu można generowac $$?

Podpinam się do pytania


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Itachi198 - 19-03-2018 13:32

Może odpowiem za autora. Zacząłem pracę i w ciągu kilku minut wpadł mi pierwszy lead. Nie potrzeba zaplecza. Im więcej pracujecie oraz czym aktywniejsi Wasi klienci tym więcej danego dnia zarobicie. Wracam do pracy Big Grin


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Dartris - 19-03-2018 15:03

Otrzymałem poradnik i mogę się z wami podzielić pierwszymi wrażeniami. Poradnik przedstawia konkretnie i krok po kroku mozliwości zarabiania w musical.ly. Zawiera przykladowa nisze. Poradnik na pewno sie zwroci, niekoniecznie wymagajac duzego nakladu pracy, oczywiscie im wiecej sie poswieci tym wieksze zarobki. Polecam.


RE: Musical.ly - kompendium wiedzy, krok po kroku do zarobków! - Krashai - 19-03-2018 20:03

Wszystkim odpisałem na PW! A i dziekuje Itachi za odpowiedź za mnie! Jest tak jak napisał, dziejuje również za recenzję!