Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na skracaniu linków bez klikania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie na skracaniu linków bez klikania (/Temat-zarabianie-na-skracaniu-linkow-bez-klikania-155282)



zarabianie na skracaniu linków bez klikania - krychap - 12-03-2018 21:54

Witam

Mam pytanie czy istnieje jakiś serwis który płaci za skracanie linków oraz że ktoś wejdzie ale nie trzeba by było kliknąć skip ad ?


RE: zarabianie na skracaniu linków bez klikania - rachman - 13-03-2018 00:35

Na czym niby taki serwis miałby zarabiać Twoim zdaniem? Nie ma wyświetlenia reklamy - nie ma kasy. Jak mają zaliczać płatności to zawsze jest skip albo inna forma reklamy np. popup czy coś... Jeśli się mylę to z chęcią poznam taki serwis i być może założę podobny. Byłoby pełno chętnych.


RE: zarabianie na skracaniu linków bez klikania - mysc - 13-03-2018 03:01

(12-03-2018 21:54)krychap napisał(a):  Witam

Mam pytanie czy istnieje jakiś serwis który płaci za skracanie linków oraz że ktoś wejdzie ale nie trzeba by było kliknąć skip ad ?


Jeśli postawisz własną stronę i umieścisz na niej pop'upy - mogą być te z shorte/adfly lub z popads.net - będziesz miał stawkę CPM. Nawet nie będziesz musiał skracać Smile Od razu jednak powiem, że nabijanie ruchu najpewniej wyśledzą bardzo łatwo - nie powiedzą Ci tego jednak od razu, bez sensu śledzić to na bieżąco :> Weryfikację ruchu zrobią dopiero po zleceniu wypłaty - jeśli będzie bezwartościowy, nie wypłacą pieniędzy :>

Btw. w adfly można wybrać typ skróconego linka. Jeśli wybierzesz "framed banner", nie będzie "skip ad". Nie wiem czy wówczas zlicza wszystko jak leci, czy trzeba zamknąć ten banner u góry strony. Jestem natomiast pewien, że nabijany ruch łatwo wykryją przed wypłatą :>


RE: zarabianie na skracaniu linków bez klikania - dazy19 - 13-03-2018 10:03

Framed banner nie trzeba zamykac ale np przy hitleap on sie nawet nie wyswietli po prostu oni to jakos wykrywaja, addmefast ustawilem na 40 sekund odeiedzenie strony to na tysiac wejsc zaliczylo mi okolo 70 tak okolo wiec przy stawxe na prawde bardzo bardzo niskiej bo na US nie bylo nawet 1/10 centa wiec to szkoda zachodu. Z doswiadczen jak chcesz robic jakos przekret na skracaczach to zbuduj botnet i to by mialo ogromny sens wtedy nawet z skip ad